nemzetisport.hu 2016.05.24 13:25 Frissítve: 2016.08.02 21:03

Az NB I-es csapatok felkészülési mérkőzései – 2016. nyár

Tekintse meg az NB I-es labdarúgócsapatok nyári felkészülési programját! Böngéssze a mérkőzések listáját és az eredményeket!

Elsőként a Debrecen állt munkába (Fotó: dvsc.hu)

 

A BUDAPEST HONVÉD NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
június 6.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 17.: DVTK–Bp. Honvéd 1–3 (Eppel 2 – a másodikat 11-esből, Vernes – 11-esből)
Június 21.: Bp. Honvéd–Vasas 2–0 (Vernes – 11-esből, Holender)
Június 25.: Bp. Honvéd–Sport Podbrezová (Zólyombrézó; szlovák) 1–1 (Eppel – 11-esből)
Június 29.: Mezőkövesd–Bp. Honvéd 1–2 (Koszta, Bobál G.)
Július 2.: Bp. Honvéd–Paks 2–0 (Eppel – 11-esből, Bobál G.)
Július 6.: Bp. Honvéd–Budaörs 2–0 (Hajdú, Eppel)
Július 9.: Bp. Honvéd–Slaven Belupo Koprivnica (Kapronca; horvát) 2–1 (Koszta, Gazdag)

A DVSC-TEVA NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
május 24.
Edzőtábor: 
Mátraháza, június 13–17.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 11.: DVSC–Spartak Myjava (Miava; szlovák) 2–1 (Tisza 2)
Június 11.: DVSC–Spartak Myjava (Miava; szlovák) 2–3 (Takács T., Holman)
Június 18.: DVSC–MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály; szlovák) 1–2 (Holman)
Június 18.: DVSC–MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály; szlovák) 6–1 (Bereczki, Varga J., K. Mészáros, Tóth M., Kertész, Bíró)
Június 23.: DVSC–Ruzomberok (Rózsahegy; szlovák) 2–1 (Castillion, K. Mészáros)
*Június 30., Serravalle, El-selejtező: La Fiorita (San Marinó-i)–DVSC 0–5 (Szakály P. és Tisza 2-2, Kulcsár T.)
Július 2.: DVSC–Békéscsaba 3–0 (Bíró P., Szekulics, Nagy Z.)
*Július 7., El-selejtező: DVSC–La Fiorita (San Marinó-i) 2–0 (Tisza, Holman)
Július 9.: DVSC–UTA Arad (román II.) 3–2 (Szekulics, Kertész, Bokros)
*Július 14., El-selejtező: DVSC–Torpedo Zsogyino (fehérorosz) 1–2 (Tisza)
*Július 21., Zsogyino, El-selejtező: Torpedo Zsogyino (fehérorosz)–DVSC 1–0

A DVTK NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
június 8.
Edzőtábor: Bükfürdő, június 20–30.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 17.: DVTK–Bp. Honvéd 1–3 (Grumics)
Június 21., Bükfürdő: DVTK–Beitar Jeruzsálem (izraeli) 1–1 (Griffiths)
Június 25., Gyirmót: DVTK–Zlaté Moravce (Aranyosmarót; szlovák) 2–0 (Bognár I., Boros)
Június 28., Bükfürdő: DVTK–FK Orenburg (orosz) 0–3
Július 2.: DVTK–Rimavská Sobota (Rimaszombat; szlovák III.) 3–1 (Nikházi, Kitl, Ugrai)
Július 6.,  Eperjes: Tatran Presov (Eperjes; szlovák II.)–DVTK 1–0
Július 9.: DVTK–Lokomotíva Kosice (Kassa; szlovák II.) 2–0 (Ugrai, Kitl)

A FERENCVÁROS NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
június 8.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 17.: Ferencváros–Szekszárd 2–1 (Busai, Nagy D. – 11-esből)
Június 23.: Ferencváros–Cigánd 4–0 (Busai 2, Trinks, Csernik)
Június 29.: Ferencváros–Vozsdovac (szerb) 0–0
Július 6.: Ferencváros–Standard Liege (belga) 0–0, 11-esekkel 6–5
*Július 13., Elbasan, BL-selejtező: Partizani Tirana (albán)–Ferencváros 1–1 (Böde)
*Július 20., BL-selejtező: Ferencváros–Partizani Tirana (albán) 1–1, 11-esekkel 1–3 (Gera Z. – 11-esből)

A GYIRMÓT FC GYŐR NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
június 20.
Edzőtábor: Ausztria (Hinterstoder), június 2–5.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 24.: Bőny–Gyirmót FC Győr 0–11 (Deli M. 2, Szegi 2, Paku 2, Madarász M., Présinger, Nagy P., Gyurján B., Farkas Z.)
Július 2., St. Pölten: St. Pölten (osztrák)–Gyirmót FC Győr 3–0
Július 5., Bad Hall: LASK Linz (osztrák II.)–Gyirmót FC Győr 2–0
Július 9.: Gyirmót FC Győr–ZTE 2–1 (Vass P., Kiss M.)

A HALADÁS NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
június 13.
Edzőtábor: Ausztria (Hinterstoder), június 20–26.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 22., Bad Wimsbach-Neydharting: Haladás–Dinamo Moszkva (orosz) 0–1
Június 26., Grieskirchen: Rapid Wien (osztrák)–Haladás 1–0
Június 29., Alsólövő (Unterschützen): Haladás–Sztal Dniprodzerzsinszk (ukrán) 1–1 (Williams)
Július 2., Király-kupa (2x30 p meccs): Haladás–Sopron 0–1
Július 2., Király-kupa (2x30 p meccs): Haladás–SV Drassburg (Darufalva; osztrák IV.) 6–1 (Williams 4, Iszlai, Calvente)
Július 9., Tarcsafürdő (Bad Tatzmannsdorf): Haladás–Tyerek Groznij (orosz) 0–2
Augusztus 2., Bécs: Haladás–Kasimpasa (török) 0–0

 

A MEZŐKÖVESD-ZSÓRY NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 16.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 25.: Mezőkövesd–DVSC II 3–2 (öngól, Strestík, Baracskai)
Június 29.: Mezőkövesd–Bp. Honvéd 1–2 (Tóth B.)
Július 6.: Mezőkövesd–Kisvárda 0–0
Július 9.: Mezőkövesd–Olimpia Satu Mare (Szatmárnémeti; román II.) 4–0 (Baracskai 2, Sós B. 2)

AZ MTK BUDAPEST NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: május 30.
Külföldi edzőtábor: Ausztria, június 12–19.
MÉRKŐZÉSEK
Június 13., Leoben: MTK–Csukaricski (szerb) 3–0 (Torghelle, Nikacs, Strestík)
Június 15., Rohrbach an der Lafnitz: MTK–Csihura Szacshere (grúz) 3–1 (Szatmári L., Grgic, Szatmári I.)
Június 18., Bad Erlach: MTK–Beitar Jeruzsálem (izraeli) 0–1
Június 24.: MTK–Zemplín Michalovce (Nagymihály; szlovák) 2–0 (Torghelle, Szatmári L.)
Június 25.: MTK–SK Senec (Szenc; szlovák III.) 2–0 (Szatmári I., Jakab)
*Június 30., Aktobe, El-selejtező: Aktobe (kazah)–MTK 1–1 (Torghelle)
*Július 7., Gyirmót, El-selejtező: MTK–Aktobe (kazah) 2–0 (Nikacs, Bese)
Július 8.: MTK–Szigetszentmiklós 1–1 (Szatmári I.)
*Július 14., Gyirmót, El-selejtező: MTK–Qabala (azeri) 1–2 (Torghelle)
*Július 21., Baki, El-selejtező: Qäbälä (azeri)–MTK 2–0 

.
A PAKSI FC NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 8.
Edzőtábor: Bükfürdő, június 20–26.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 11.: Kajdacs–Paks 0–16 (Bartha 3, Bajner 2, Bertus 2, Haraszti 2, Kulcsár 2, Balázs Zs., Kecskés, Nagy R., Kővári, Szekszárdi)
Június 18., Kapronca: Slaven Belupo Koprivnica (Kapronca; horvát)–Paks 4–0
Június 23., Laa an der Thaya (Ausztria): Maccabi Tel Aviv (izraeli)–Paks 1–0
Június 25., Dietersdorf (Ausztria): Sturm Graz (osztrák)–Paks 1–2 (Bartha, Báló)
Június 29., Ercsi: Kisvárda–Paks 2–1 (Koltai)
Július 2.: Bp. Honvéd–Paks 2–0
Július 5., Telki: Paks–Ross County (skót) 1–3 (Kovács G.)
Július 9., Telki: Paks–Luton Town (angol IV.) 0–0

AZ ÚJPEST NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA 
A felkészülés kezdete: június 2.
Külföldi edzőtábor: Ausztria (Grein), június 17–25.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 19., Steyr: Hajduk Split (horvát)–Újpest 1–1 (Angelov)
Június 21., Ybbs an der Donau: St. Pölten (osztrák)–Újpest 3–2 (Mohl, Andrics)
Június 24., Strasswalchen: FK Rosztov (orosz)–Újpest 2–2 (Bardhi, Andrics)
Július 2.: Újpest–Cegléd 0–0
Július 9.: Újpest–Budaörs 3–0 (Angelov, Balázs B., Gere)

A VASAS NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
június 6.
Edzőtábor: 
Mátraháza, június 7–11.
Külföldi edzőtábor:
Ausztria (Söchau), június 24 – július 1.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 16.: Almásfüzitő–Vasas 0–27 (Remili 8, Ignatidisz 7, Novák 3, Berecz 3, Ádám, Szivacski, Hangya, Romics, Könyves, Vaskó)
Június 21.: Bp. Honvéd–Vasas 2–0
Június 27., Söchau: Amkar Perm (orosz)–Vasas 1–1 (Vaskó)
Június 30., Söchau: Academica Clinceni (román II.)–Vasas 0–3 (Pavlov, Remili, Ignatidisz)
Július 2., Szombathely, Király-kupa (2x30 p meccs): Vasas–SV Drassburg (Darufalva; osztrák IV.) 3–2 (öngól, Novák, Remili)
Július 2., Szombathely, Király-kupa (2x30 p meccs): Vasas–Sopron 2–1 (Novák, Remili)
Július 6.: Cegléd–Vasas 3–1 (Ferenczi I. – 11-esből)
Július 9.: Vasas–Vác 3–0 (Ádám M. 2 – egyet 11-esből, Könyves)
Július 9.: Vasas–Dorog 4–1 (Vida M., Hangya, Könyves, Király B.)
Július 13. Vasas–Szigetszentmiklós 9–0 (Saglik, Berecz Zs., Novák Cs. 2-2, Pavlov, Osváth – 11-esből, Könyves)
Július 20., Telki: Siófok–Vasas 0–0

A VIDEOTON NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: május 30.
Külföldi edzőtábor: Ausztria, Tarcsafürdő (Bad Tatzmannsdorf), június 6–16.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 11., Tarcsafürdő: Videoton–Csihura Szacshere (grúz) 0–1
Június 22., Felcsút: Videoton–Piast Gliwice (lengyel) 0–0
Június 23., Zavrc: NK Zavrc (szlovén)–Videoton 2–1 (Stopira)
*Június 30., Felcsút, El-selejtező: Videoton–Zaria Balti (moldovai) 3–0 (Géresi, Feczesin 2)
*Július 7., Chisinau, El-selejtező: Zaria Balti (moldovai)–Videoton 2–0
*Július 14., 20.30, Felcsút, El-selejtező: Videoton–Csukaricski (szerb) 2–0 (Bódi, Suljic)
*Július 21., Belgrád, El-selejtező: Csukaricski (szerb)–Videoton 1–1 (Géresi) 

* = tétmérkőzés

2019.10.21 12:13:22

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

A hungáriás Kalmár Jenő az 5. percben ütközött a Fradi-kapus Amsel (Angyal) Ignáccal – nyílt töréssel vitték le a pályáról.

2019.10.21 00:18:41

Labdarúgó NB I nemzetisport.hu

2019.10.20 20:51:42

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Az edzőváltás mostanság olyan természetes a futballban, mint az, hogy a labdába levegőt kell fújni.

2019.10.20 20:54:31

Labdarúgó NB I SOMOGYI ZSOLT

NS-VÉLEMÉNY. Ilyen arccal soha, semmikor sem üvöltözhet a játékvezetővel.

2019.10.18 21:05:43

Labdarúgó NB I THURY GÁBOR, TUMBÁSZ HÉDI

A hetvenéves Nagy László hihetetlen tudású klasszisokkal játszva lett kilencszeres bajnok.