MTK: a Csukaricski kipipálva, jöhet a Csihura Szacshere

2016.06.13. 19:01
Az MTK Ausztriában edzőtáborozó labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 3–0-ra győzött a szerb FK Csukaricski ellen.

Jó erőkből álló csapat volt az MTK első nyári ellenfele, hiszen a Csukaricski harmadik lett legutóbb a szerb élvonalban. A Leobenben lejátszott hétfői mérkőzés azonban egyoldalú volt, az MTK 1–0-s első félidő után 3–0-ra győzött Torghelle Sándor, Darko Nikacs és Marek Strestík góljával.

AZ MTK BUDAPEST NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: május 30.
Külföldi edzőtábor: Ausztria, június 12–19.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 13.: Leoben: MTK–FK Csukaricski (szerb) 3–0 (Torghelle, Nikacs, Strestík)
Június 15., 18.00, Rohrbach an der Lafnitz: MTK–SZK Csihura Szacshere (grúz)
Június 18. 16.00, Bad Erlach: MTK–Beitar Jeruzsálem (izraeli)

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS AZ MTK-NÁL
Érkezők:
Borbély Bálint (Békéscsaba)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők:
Asztalos Dávid (Paks), Cseke Benjámin (Újpest?), Horváth Péter (Szolnoki MÁV FC?), Szatmári Lóránd (Mezőkövesd?), Tóth Ferenc (Vác?)
Az utánpótlásból felkerültek/ profi szerződést kötöttek: Hinora Kristóf, Forgács Péter, Takács Ronald
Kiszemeltek:

Távozók: Khaly Iyane Thiam (szenegáli, Chicago Fire – Egyesült Államok – kölcsönbe), Nagy Tibor (lejár a szerződése, legutóbb Újpest – kölcsönben)