Felkészülés: ismételten három gólt szerzett az MTK

2016.06.15. 20:27
Az MTK Budapest labdarúgócsapata második felkészülési mérkőzését is megnyerte: az ausztriai találkozón a kék-fehérek 3–1-re múlták felül a grúz Csihura Szacsherét.

Szatmári Lóránd szerzett vezetést a fővárosiaknak a 35. percben, amikor egy kijátszott akció végén a bal felsőbe emelt. Majd Mato Grgic – első MTK-s góljával – növelte az előnyt, ám a grúz együttes a félidő véghajrájában közelebb férkőzött ellenfeléhez.

A találkozó a 82. percben dőlt el, amikor Szatmári István is betalált a kapuba.

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
MTK BUDAPEST–CSIHURA SZACSHERE (grúz) 3–1
(2–1)
MTK:
Hegedüs (Groppioni) – Poór (Talabér), Baki, Grgic (Vukmir), Vadnai (Deutsch B.) – Vass Á. (Borbély B.), Kanta J. (Katona M.), Szatmári L. (Jakab D.) – Gera D. (Szatmári I.), Torghelle (Nikacs), Strestík (Korozman)
G:
Szatmári L., Grgic, Szatmári I., ill. Tatanasvili

AZ MTK BUDAPEST NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: május 30.
Külföldi edzőtábor: Ausztria, június 12–19.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 13.: Leoben: MTK–FK Csukaricski (szerb) 3–0 (Torghelle, Nikacs, Strestík)
Június 15., Rohrbach an der Lafnitz: MTK–SZK Csihura Szacshere (grúz) 3–1 (Szatmári L., Grgic, Szatmári I.)
Június 18. 16.00, Bad Erlach: MTK–Beitar Jeruzsálem (izraeli)