Felkészülés: két tétmeccs között sima Loki-győzelem

2016.07.02. 19:55
A DVSC-Teva 3–0-ra legyőzte vendégét, az NB II-es Békéscsabát a két labdarúgócsapat szombat kora esti felkészülési mérkőzésén.

A Debrecen az első valamirevaló támadásából megszerezte a vezetést: a 10. percben egy védelmi hibát követően Bíró Péter tört Máthé Gábor kapujára, és nem hibázott. Bíró szögletét követően Danilo Szekulics fejjel még az első félidőben növelte az előnyt, majd a meccs hajrájában Nagy Zoltán megpattanó lövéssel állította be a végeredményt.

A Loki két El-selejtező között van: csütörtökön 5–0-ra nyert a La Fiorita vendégeként, a jövő héten következik a San Marinó-iak elleni visszavágó.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
DVSC-Teva–Békéscsaba 3–0 (2–0)
Debrecen-Pallag. V.:
Solymosi
DVSC: Verpecz (Erdélyi, 62.) – Bokros (Karikás, 46.), Kinyik, Szatmári (Kuti, 46.), Nagy Z. – Bereczki, Ludánszki (Bíró P., 60.), Szekulics (Virág, 46.), Horváth Zs. (Kondás, 46.) – Kertész, Bíró P. (Nagy K., 46.)
Békéscsaba. I. félidő: Máthé – Bényei, Kelemen, Fabio, Beszterczei – Takács P., Nagy I., Gránicz, Huszár – Urbin, Ihrig-Farkas. II. félidő: Máthé – Pilán, Koszó, Bagi, Juhász – Szalai D., Spitzmüller, Szélpál, Stieber A. – Tóth D., Birtalan
Gólszerző: Bíró P. (10.), Szekulics (40.), Nagy Z. (78.)

A DVSC-TEVA NYÁRI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete:
május 24.
Edzőtábor:
Mátraháza, június 13–17.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Június 11.: DVSC–Spartak Myjava (Miava; szlovák) 2–1 (Tisza 2)
Június 11.: DVSC–Spartak Myjava (Miava; szlovák) 2–3 (Takács T., Holman)
Június 18.: DVSC–MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály; szlovák) 1–2 (Holman)
Június 18.: DVSC–MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály; szlovák) 6–1 (Bereczki, Varga J., K. Mészáros, Tóth M., Kertész, Bíró)
Június 23.: DVSC–Ruzomberok (Rózsahegy; szlovák) 2–1 (Castillion, K. Mészáros)
*Június 30., Serravalle, El-selejtező:La Fiorita (San Marinó-i)–DVSC 0–5 (Szakály P. és Tisza 2-2, Kulcsár T.)
Július 2.: DVSC–Békéscsaba 3–0 (Bíró P., Szekulics, Nagy Z.)
*Július 7., 18.00, El-selejtező: DVSC–La Fiorita (San Marinó-i)