nemzetisport.hu 2016.09.30 09:07 Frissítve: 2017.06.18 23:07

FÉRFI KOSÁRLABDA NB I, 2016–2017

 


A VÉGEREDMÉNY

1. Alba Fehérvár (Bradford Burgess, Justin Edwards, James Farr, Filipovics Márkó, Keller Ákos, Keller Iván, Lóránt Péter, Markovics Luka, Alhaji Mohammed, Joel Nshimba, Winston Shepard, Somogyfoki Péter, Brandon Taylor, Tóth Péter, Varga Máté; vezetőedző: Dzunics Braniszlav; edző: Góbi Henrik)
2. Falco KC Szombathely
3. Zalakerámia ZTE KK
4. Egis Körmend
5. Szolnoki Olaj
6. PVSK-PannonPower
7. Kaposvári KK
8. KTE-Duna Aszfalt
9. Naturtex-SZTE-Szedeák
10. Sopron KC
11. Atomerőmű SE
12. JP Auto-Jászberény KSE
13. Vasas Budapest
14. MAFC

DÖNTŐ
 (A párharc az egyik fél 3. győzelméig tart.)
 ALBA FEHÉRVÁR (1.)–FALCO KC SZOMBATHELY (2.) A VÉGEREDMÉNY: 3–2
Alba Fehérvár–Falco KC Szombathely 76–77
Falco KC Szombathely–Alba Fehérvár 65–75
Alba Fehérvár–Falco KC Szombathely 
86–77
Falco KC Szombathely–Alba Fehérvár
82–69
Alba Fehérvár–Falco KC Szombathely 78–71
A 3. HELYÉRT
 (A párharc az egyik fél 2. győzelméig tart.)
EGIS KÖRMEND (3.)–ZALAKERÁMIA ZTE KK (4.) A VÉGEREDMÉNY: 0–2
Egis Körmend–Zalakerámia ZTE KK 94–107
Zalakerámia ZTE KK–Egis Körmend 99–95
ELŐDÖNTŐ
(A párharcok az egyik fél 3. győzelméig tartanak.)
ALBA FEHÉRVÁR (1.)–ZALAKERÁMIA ZTE KK (4.) – A VÉGEREDMÉNY: 3–1
Alba Fehérvár–Zalakerámia ZTE KK 80–88
Zalakerámia ZTE KK–Alba Fehérvár 85–94
Alba Fehérvár–Zalakerámia ZTE KK
102–70
Zalakerámia ZTE KK–Alba Fehérvár
74–79
 
FALCO KC SZOMBATHELY (2.)–EGIS KÖRMEND (3.) – A VÉGEREDMÉNY: 3–0
Falco KC Szombathely–Egis Körmend89–88
Egis Körmend–Falco KC Szombathely78–81
Falco KC Szombathely–Egis Körmend
88–84
NEGYEDDÖNTŐ
(A párharcok az egyik fél 3. győzelméig tartanak.)
ALBA FEHÉRVÁR (1.)–KTE-DUNA ASZFALT (8.), a végeredmény: 3–0
Alba Fehérvár–KTE-Duna Aszfalt  89–79– h. u.
KTE-Duna Aszfalt–Alba Fehérvár72–80
Alba Fehérvár–KTE-Duna Aszfalt 
98–69
  
FALCO KC SZOMBATHELY (2.)–KAPOSVÁRI KK (7.), a végeredmény: 3–1
 Falco KC Szombathely–Kaposvári KK82–72
 Kaposvári KK–Falco KC Szombathely78–71
 Falco KC Szombathely–Kaposvári KK78–76
 Kaposvári KK–Falco KC Szombathely77–84
  
EGIS KÖRMEND (3.)–PVSK-PANNONPOWER (6.), a végeredmény: 3–1
Egis Körmend–PVSK-PannonPower81–95
PVSK-PannonPower–Egis Körmend 82–88
Egis Körmend–PVSK-PannonPower
87–75
PVSK-PannonPower–Egis Körmend 
89–103
  
ZALAKERÁMIA ZTE KK (4.)–SZOLNOKI OLAJ KK (5.), a végeredmény: 3–2
Zalakerámia ZTE KK–Szolnoki Olaj KK79–76
Szolnoki Olaj KK–Zalakerámia ZTE KK94–77
Zalakerámia ZTE KK–Szolnoki Olaj KK85–68
Szolnoki Olaj KK–Zalakerámia ZTE KK
83–75
Zalakerámia ZTE KK–Szolnoki Olaj KK
85–69

 

RÁJÁTSZÁS A BENNMARADÁSÉRT
 (A párharc az egyik fél második győzelméig tart.)
 
 VASAS BUDAPEST (13.)–MAFC (14.), a végeredmény: 2–1
Vasas Budapest–MAFC
79–73
MAFC–Vasas Budapest 81–69
Vasas Budapest–MAFC 84–78
 RÁJÁTSZÁS, KÖZÉPSZAKASZ
FELSŐHÁZ
Alba Fehérvár, Egis Körmend, Szolnoki Olaj KK, Falco KC Szombathely, Zalakerámia ZTE KK
KÖZÉPHÁZ
Kaposvári KK, PVSK-PannonPower, Naturtex-SZTE-Szedeák, Sopron KC, KTE-Duna Aszfalt
ALSÓHÁZ
Atomerőmű SE, JP Auto - Jászberény KSE, Vasas Budapest, MAFC

 A KÖZÉPSZAKASZ VÉGEREDMÉNYE
 FELSŐHÁZ M Gy V L–K  
1. Alba Fehérvár 34 24 10 2852–2613 0.853 
2. Falco KC Szombathely 34 22 12 2804–2674 0.824 
3. Egis Körmend 34 22 12 2980–2701 0.824 
4. Zalakerámia ZTE KK 34 22 12 2952–2831 0.824 
5. Szolnoki Olaj KK 34 20 14 2862–2730 0.794 
           
 KÖZÉPHÁZ M Gy V L–K  
6. PVSK-PannonPower 34 20 14 2756–2719 0.794
7. Kaposvári KK 34 19 15 2680–2719 0.779
8. KTE-Duna Aszfalt3418162582–26220.765
9. Naturtex-SZTE-Szedeák 34 18 16 2688–2636 0.765
10. Sopron KC 34 13 21 2657–2627 0.691
           
 ALSÓHÁZ M Gy V L–K  
11. Atomerőmű SE 32 13 19 2559–2649 0.703 
12. JP Auto - Jászberény KSE 32 11 21 2490–2655 0.672 
13. Vasas Budapest 32 7 25 2525–2840 0.609 
14. MAFC 32 5 27 2352–2723 0.578 


KÖZÉPSZAKASZ  
1. FORDULÓ  
FELSŐHÁZ  
Szolnoki Olaj–Falco Szombathely 92–84
Egis Körmend–Zalakerámia ZTE 86–81
Az Alba Fehérvár szabadnapos  
KÖZÉPHÁZ  
PVSK-PannonPower–KTE-Duna Aszfalt 71–70
Sopron–Naturtex-SZTE-Szedeák 63–69
A Kaposvár szabadnapos  
ALSÓHÁZ  
Atomerőmű–MAFC 95–79
JP Auto-Jászberény–Vasas Budapest 82–101
   
2. FORDULÓ  
FELSŐHÁZ  
Zalakerámia ZTE– Szolnoki Olaj 97–89
Falco Szombathely–Alba Fehérvár 69–62
Az Egis Körmend szabadnapos  
KÖZÉPHÁZ  
Naturtex-SZTE-Szedeák–KTE-Duna Aszfalt 69–71
Sopron–Kaposvár 78–71
A PVSK-PannonPower szabadnapos  
ALSÓHÁZ  
Vasas Budapest–Atomerőmű 87–90
JP Auto-Jászberény–MAFC 90–74
   
3. FORDULÓ  
FELSŐHÁZ  
Alba Fehérvár–Zalakerámia ZTE 89–90
Szolnoki Olaj–Egis Körmend 78–71
A Falco Szombathely szabadnapos  
KÖZÉPHÁZ  
Kaposvár–KTE-Duna Aszfalt 66–73
Naturtex-SZTE-Szedeák–PVSK-PannonPower 99–73
A Sopron szabadnapos  
ALSÓHÁZ  
MAFC–Vasas Budapest 84–82
Atomerőmű–JP Auto-Jászberény 64–75
   
4. FORDULÓ  
FELSŐHÁZ  
Egis Körmend–Falco Szombathely 102–86
Alba Fehérvár–Szolnoki Olaj 82–75
A Zalakerámia ZTE szabadnapos  
KÖZÉPHÁZ  
PVSK-PannonPower–Sopron 103–94
Kaposvár–Naturtex-SZTE-Szedeák 70–66
A KTE-Duna Aszfalt szabadnapos  
ALSÓHÁZ  
MAFC–Atomerőmű 67–74
Vasas Budapest– JP Auto-Jászberény 84–79
   
5. FORDULÓ  
FELSŐHÁZ  
Zalakerámia ZTE–Falco Szombathely 68–80
Egis Körmend–Alba Fehérvár 96–89
A Szolnoki Olaj szabadnapos  
KÖZÉPHÁZ  
KTE-Duna Aszfalt–Sopron 88–86
PVSK-PannonPower–Kaposvár 83–75
Naturtex-SZTE-Szedeák szabadnapos  
ALSÓHÁZ  
Atomerőmű–Vasas Budapest 70–59
MAFC– JP Auto-Jászberény 66–79
   
6. FORDULÓ  
FELSŐHÁZ  
Falco Szombathely–Szolnoki Olaj
77–71
Zalakerámia ZTE–Egis Körmend 102–81
Az Alba Fehérvár szabadnapos  
KÖZÉPHÁZ  
KTE-Duna Aszfalt–PVSK-PannonPower 88–84
Naturtex-SZTE-Szedeák–Sopron 78–74
A Kaposvár szabadnapos  
ALSÓHÁZ  
JP Auto-Jászberény–Atomerőmű 80–75
Vasas Budapest–MAFC 85–66
   
7. FORDULÓ  
FELSŐHÁZ  
Szolnoki Olaj–Zalakerámia ZTE 98–102
Alba Fehérvár–Falco Szombathely 93–80
Az Egis Körmend szabadnapos  
KÖZÉPHÁZ  
KTE-Duna Aszfalt–Naturtex-SZTE-Szedeák 76–78
Kaposvár–Sopron 84–80
A PVSK-PannonPower szabadnapos  
   
8. FORDULÓ  
FELSŐHÁZ  
Zalakerámia ZTE–Alba Fehérvár 88–76
Egis Körmend–Szolnoki Olaj 109–81
A Falco Szombathely szabadnapos  
KÖZÉPHÁZ  
PVSK-PannonPower–Naturtex-SZTE-Szedeák 93–61
KTE-Duna Aszfalt–Kaposvár 94–74
A Sopron szabadnapos  
   
9. FORDULÓ  
FELSŐHÁZ  
Falco Szombathely–Egis Körmend 92–80
Szolnoki Olaj– Alba Fehérvár 80–78
A Zalakerámia ZTE szabadnapos  
KÖZÉPHÁZ  
Sopron–PVSK-PannonPower 86–90
Naturtex-SZTE-Szedeák–Kaposvár 88–77
A KTE-Duna Aszfalt szabadnapos  
   
10. FORDULÓ  
FELSŐHÁZ  
Falco Szombathely–Zalakerámia ZTE 88–80
Alba Fehérvár–Egis Körmend 105–96
A Szolnoki Olaj szabadnapos  
KÖZÉPHÁZ  
Sopron–KTE-Duna Aszfalt 68–71
Kaposvár–PVSK-PannonPower 91–76
A Naturtex-SZTE-Szedeák szabadnapos  


 AZ ALAPSZAKASZ VÉGEREDMÉNYE
1. Alba Fehérvár 26 21 5 2178–1939 0.904 
2. Egis Körmend 26 18 8 2259–1987 0.846 
3. Szolnoki Olaj KK 26 17 9 2198–2030 0.827 
4. Falco KC Szombathely 26 17 9 2148–2026 0.827 
5. Zalakerámia ZTE KK 26 17 9 2244–2144 0.827 
6. Kaposvári KK 26 16 10 2072–2081 0.808 
7. PVSK-PannonPower 26 15 11 2088–2055 0.788 
8. Naturtex-SZTE-Szedeák 26 13 13 2080–2044 0.750 
9. Sopron KC 26 12 14 2028–1973 0.731 
10. KTE-Duna Aszfalt 26 12 14 1951–2026 0.731 
11. Atomerőmű SE 26 9 17 2091–2202 0.673 
12. JP Auto - Jászberény KSE 26 7 19 2005–2191 0.635 
13. Vasas Budapest 26 4 22 2027–2369 0.577 
14. MAFC 26 4 22 1916–2218 0.577 
      
ITT TALÁLJA MEG AZ ALAPSZAKASZ ÖSSZES EREDMÉNYÉT!

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.06.21 23:35:59

Kosárlabda BOBORY BALÁZS

NS-VÉLEMÉNY. Az egészséges kivagyiság hiányzik belőlük.

2017.06.21 19:32:59

Kosárlabda NSO/MTI

Az elődöntőt drámai végjátékban behúzó Eb-győztes csapat a fináléban nem bírt az oroszokkal.

2017.06.20 20:15:19

Kosárlabda FAZEKAS ZOLTÁN, FÖLDI IMRE (HRADEC KRÁLOVÉ)

A magyar válogatott támadhatott a győzelemért • Egy ponttal nyertek az olaszok.

2017.06.19 10:50:09

Kosárlabda FAZEKAS ZOLTÁN, FÖLDI IMRE (HRADEC KRÁLOVÉ)

A magyar csapat végig futott az eredmény után • Az olaszokkal játszunk a nyolc közé jutásért.

2017.06.18 17:54:27

Kosárlabda nemzetisport.hu

A szombathelyiek 26 pontos hátrányból feljöttek mínusz négyre • Ötödször aranyérmes a Fehérvár.