EB 2016: FELKÉSZÜLÉSI KÖRKÉP – AZ ÖSSZES MECCS EGY HELYEN

2016. június 10-én Párizsban, a Franciaország–Románia mérkőzésen indul egy hónapos útjára a labda a 2016-os labdarúgó Európa-bajnokságon. A kontinensviadalra a házigazda franciák mellett huszonhárom válogatott – köztük a magyar nemzeti csapat – kvalifikálta magát, a felkészülés pedig már javában zajlik – alábbi cikkünkben egy csokorba gyűjtöttük a tornára kijutó válogatottak programját.

hirdetés

 

MAGYARORSZÁG FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 26.: Magyarország–Horvátország 1–1 (Dzsudzsák)
Május 20.: Magyarország–Elefántcsontpart 0–0
Június 4., 18.00: Németország–Magyarország

A FELKÉSZÜLÉSI MECCSEK CSAPATONKÉNTI BONTÁSBAN

ALBÁNIA FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 26.: Ausztria–Albánia 2–1 (Lenjani)
Március 29.: Luxemburg–Albánia 0–2 (Sadiku, Cikalleshi)
Május 29.: Albánia–Katar 3–1 (Arlind Ajeti, Lenjani, Sadiku)
Június 3., 20.30: Albánia–Ukrajna

AUSZTRIA FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 26.: Ausztria–Albánia 2–1 (Janko, Harnik)
Március 29.: Ausztria–Törökország 1–2 (Junuzovic)
Május 31.: Ausztria–Málta 2–1 (Arnautovic, Schöpf)
Június 4., 20.30: Ausztria–Hollandia

ANGLIA FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 26.: Németország–Anglia 2–3 (H. Kane, Vardy, Dier)
Március 29.: Anglia–Hollandia 1–2 (Vardy)
Május 22.: Anglia–Törökország 2–1 (Kane, Vardy)
Május 27., Anglia–Ausztrália 2–1 (Rashford, Rooney)
Június 2., 20.45: Anglia–Portugália

BELGIUM FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 29.: Portugália–Belgium 2–1 (R. Lukaku)
Május 28.: Svájc–Belgium 1–2 (R. Lukaku, De Bruyne)
Június 1., 20.45: Belgium–Finnország
Június 5., 18.00: Belgium–Norvégia

CSEHORSZÁG FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 24.: Csehország–Skócia 0–1
Március 29.: Svédország–Csehország 1–1 (Vydra)
Május 27.: Csehország–Málta 6–0 (Plasil, Skoda, Hubník, Lafata, Necid, Chick)
Június 1., 18.00: Oroszország–Csehország
Június 5., 15.10: Csehország–Dél-Korea

ÉSZAK-ÍRORSZÁG FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 24.: Wales–Észak-Írország 1–1 (Cathcart)
Március 28.: Észak-Írország–Szlovénia 1–0 (Washington)
Május 27.: Észak-Írország–Fehéroroszország 3–0 (Lafferty, Washington, Grigg)
Június 4., 18.00: Szlovákia–Észak-Írország

FRANCIAORSZÁG FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 25.: Hollandia–Franciaország 2–3 (Griezmann, Giroud, Matuidi)
Március 29.: Franciaország–Oroszország 4–2 (Kanté, Gignac, Payet, Coman)
Május 30.: Franciaország–Kamerun 3–2 (Matuidi, Giroud, Payet)
Június 4., 21.00: Franciaország–Skócia

HORVÁTORSZÁG FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 23.: Horvátország–Izrael 2–0 (Perisic, Brozovic)
Március 26.: Magyarország–Horvátország 1–1 (Mandzukic)
Május 27.: Horvátország–Moldova 1–0 (Kramaric)
Június 4., 20.15: Horvátország–San Marino

IZLAND FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Január 13.: Finnország–Izland 0–1 (Traustason) semleges helyszínen
Január 16.: Arab Emírségek–Izland 21 (Kjartansson)
Január 31.: Egyesült Államok–Izland 32 (Steindórsson, Sigurdarson)
Március 24.: Dánia–Izland 2–1 (Traustason)
Március 29.: Görögország–Izland 2–3 (Traustason, Ingason, Sigthórsson)
Június 1., 19.45: Norvégia–Izland
Június 6., 21.30: Izland–Liechtenstein

ÍRORSZÁG FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 25.: Írország–Svájc 1–0 (C. Clark)
Március 29.: Írország–Szlovákia 2–2 (Long, McClean)
Május 27.: Írország–Hollandia 1–1 (Long)
Május 31.: Írország–Fehéroroszország 1–2 (Ward)

LENGYELORSZÁG FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 23.: Lengyelország–Szerbia 1–0 (Blaszczykowski)
Március 26.: Lengyelország–Finnország 5–0 (Grosicki 2, Wszolek 2, Starzynski)
Június 1., 20.45: Lengyelország–Hollandia
Június 6., 18.00: Lengyelország–Litvánia

MAGYARORSZÁG FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 26.: Magyarország–Horvátország 1–1 (Dzsudzsák)
Május 20.: Magyarország–Elefántcsontpart 0–0
Június 4., 18.00: Németország–Magyarország

NÉMETORSZÁG FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 26.: Németország–Anglia 2–3 (Kroos, Gomez)
Március 29.: Németország–Olaszország 4–1 (Kroos, Götze, Hector, Özil)
Május 29.: Németország–Szlovákia 1–3 (Gomez)
Június 4., 18.00: Németország–Magyarország

OLASZORSZÁG FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 24.: Olaszország–Spanyolország 1–1 (Insigne)
Március 29.: Németország–Olaszország 4–1 (El Shaarawy)
Május 29.: Olaszország–Skócia 1–0 (Pelle)
Június 6., 20.45: Olaszország–Finnország

OROSZORSZÁG FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 26.: Oroszország–Litvánia 3–0 (Szmolov, Golovin, Glusakov)
Március 29.: Franciaország–Oroszország 4–2 (Kokorin, Zsirkov)
Június 1., 18.00: Oroszország–Csehország
Június 5., 18.00: Oroszország–Szerbia

PORTUGÁLIA FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 25.: Portugália–Bulgária 0–1
Március 29.: Portugália–Belgium 2–1 (Nani, C. Ronaldo)
Május 29.: Portugália–Norvégia 3–0 (Quaresma, Guerreiro, Éder)
Június 2., 20.45: Anglia–Portugália
Június 8., 20.45: Portugália–Észtország

ROMÁNIA FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 23.: Románia–Litvánia 1–0 (Stanciu)
Március 27.: Románia–Spanyolország 0–0
Május 25.: Románia–Kongói Demokratikus Köztársaság 1–1 (Stanciu)
Május 29., Torino: Románia–Ukrajna 3–4 (Torje, Alibec, Stanciu)
Június 3., 20.00: Románia–Grúzia

SPANYOLORSZÁG FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 24.: Olaszország–Spanyolország 1–1 (Aduriz)
Március 27.: Románia–Spanyolország 0–0
Május 29., St. Gallen: Spanyolország–Bosznia-Hercegovina 3–1 (Nolito 2, Pedro)
Június 1., 16.30, Salzburg: Spanyolország–Dél-Korea
Június 7., 20.45: Spanyolország–Grúzia

SVÁJC FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 25.: Írország–Svájc 1–0
Március 29.: Svájc–Bosznia-Hercegovina 0–2
Május 28.: Svájc–Belgium 1–2 (Dzemaili)
Június 3., 18.00: Svájc–Moldova

SVÉDORSZÁG FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 24.: Törökország–Svédország 2–1 (Granqvist)
Március 29., Svédország–Csehország 1–1 (M. Berg)
Május 30., 19.30: Svédország–Szlovénia 0–0
Június 5., 16.00: Svédország–Wales

SZLOVÁKIA FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 25.: Szlovákia–Lettország 0–0
Március 29.: Írország–Szlovákia 2–2 (Stoch, McShane – öngól)
Május 27., Szlovákia–Grúzia 3–1 (Nemec 2, Zrelák)
Május 29.: Németország–Szlovákia 1–3 (Hamsík, Duris, Kucka)
Június 4., 18.00: Szlovákia–Észak-Írország

TÖRÖKORSZÁG FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 24.: Törökország–Svédország 2–1 (Cenk Tosun 2)
Március 29.: Ausztria–Törökország 1–2 ( Hakan Calhanoglu, Arda Turan)
Május 22.: Anglia–Törökország 2–1 (Calhanoglu)
Május 29.: Törökország–Montenegró 1–0 (M. Topal)
Június 5., 20.15: Szlovénia–Törökország

UKRAJNA FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 24.: Ukrajna–Ciprus 1–0 (Sztepanenko)
Március 28.: Ukrajna–Wales 1–0 (Jarmolenko)
Május 29., Torino: Ukrajna–Románia 4–3 (Konopljanka 2, Zincsenko, Zozulja)
Június 3., 20.30: Albánia–Ukrajna

WALES FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
Március 24.: Wales–Észak-Írország 1–1 (S. Church – 11-esből)
Március 28.: Ukrajna–Wales 1–0
Június 5., 16.00: Svédország–Wales

AZ ÖSSZES MÉRKŐZÉS IDŐRENDBEN

Március 23., szerda
Horvátország–Izrael 2–0
Románia–Litvánia 1–0
Lengyelország–Szerbia 1–0

Március 24., csütörtök
Törökország–Svédország 2–1
Dánia–Izland 2–1
Ukrajna–Ciprus 1–0
Csehország–Skócia 0–1
Olaszország–Spanyolország 1–1
Wales–Észak-Írország 1–1

Március 25., péntek
Szlovákia–Lettország 0–0
Hollandia–Franciaország 2–3
Írország–Svájc 1–0
Portugália–Bulgária 0–1

Március 26., szombat
Oroszország–Litvánia 3–0
Ausztria–Albánia 2–1
Lengyelország–Finnország 5–0
Magyarország–Horvátország 1–1
Németország–Anglia 2–3

Március 27., vasárnap
Románia–Spanyolország 0–0

Március 28., hétfő
Ukrajna–Wales 1–0
Észak-Írország–Szlovénia 1–0

Március 29., kedd
Görögország–Izland 2–3
Luxemburg–Albánia 0–2
Svédország–Csehország 1–1
Svájc–Bosznia-Hercegovina 0–2
Ausztria–Törökország 1–2
Németország–Olaszország 4–1
Portugália–Belgium 2–1
Írország–Szlovákia 2–2
Anglia–Hollandia 1–2
Franciaország–Oroszország 4–2

Május 20., péntek
Magyarország–Elefántcsontpart 0–0

Május 22., vasárnap
Anglia–Törökország 2–1

Május 25., szerda
Románia–Kongói Demokratikus Köztársaság 1–1 (Saint-Vincente)

Május 27., péntek
Csehország–Málta 6–0
Anglia–Ausztrália 2–1
Észak-Írország–Fehéroroszország 3–0
Írország–Hollandia 1–1
Szlovákia–Grúzia 3–1
Horvátország–Moldova 1–0

Május 28., szombat
Svájc–Belgium 1–2

Május 29., vasárnap
Albánia–Katar 3–1
Románia–Ukrajna 3–4 (Torino)
Törökország–Montenegró 1–0
Németország–Szlovákia 1–3
Spanyolország–Bosznia-Hercegovina 3–1 (St. Gallen)
Olaszország–Skócia 1–0
Portugália–Norvégia 3–0

Május 30., hétfő
19.30: Svédország–Szlovénia 0–0
21.00: Franciaország–Kamerun 3–2

Május 31., kedd
20.30: Ausztria–Málta 2–1
20.45: Írország–Fehéroroszország 1–2

Június 1., szerda
16.30: Spanyolország–Dél-Korea (Salzburg)
18.00: Oroszország–Csehország (Innsbruck)
19.45: Norvégia–Izland
20.45: Belgium–Finnország
20.45: Lengyelország–Hollandia

Június 2., csütörtök
20.45: Anglia–Portugália

Június 3., péntek
18.00: Svájc–Moldova
20.00: Románia–Grúzia
20.30: Albánia–Ukrajna

Június 4., szombat
18.00: Németország–Magyarország
20.15: Horvátország–San Marino
20.30: Ausztria–Hollandia
20.45: Szlovákia–Észak-Írország
21.00: Franciaország–Skócia

Június 5., vasárnap
15.10: Csehország–Dél-Korea
16.00: Svédország–Wales
18.00: Belgium–Norvégia
18.00: Oroszország–Szerbia
20.15: Szlovénia–Törökország

Június 6., hétfő
18.00: Lengyelország–Litvánia
20.45: Olaszország–Finnország
21.30: Izland–Liechtenstein

Június 7., kedd
20.45: Spanyolország–Grúzia

Június 8., szerda
20.45: Portugália–Észtország

hirdetés
hirdetés
    9
Advertisement
hirdetés
hirdetés
hirdetés