Igencsak megnehezítette saját dolgát a Domino-Honvéd

Vágólapra másolva!
2008.10.17. 13:49
Címkék
Szoros mérkőzésen 7–5-re kikapott a Domino-Honvéd a vízilabda Euroliga második selejtezőkörében az orosz Volgográdtól, így a továbbjutáshoz mindenképp nyernie kell a 18.30-kor kezdődő, házigazda Herceg Novi elleni mérkőzésen.
Szivós Márton sajnos nem tudta hozni csütörtöki formáját
Fotó: Czagány Balázs (archív)
Szivós Márton sajnos nem tudta hozni csütörtöki formáját
Szivós Márton sajnos nem tudta hozni csütörtöki formáját
Fotó: Czagány Balázs (archív)
Szivós Márton sajnos nem tudta hozni csütörtöki formáját

Az Euroliga Herceg Noviban zajló második selejtezőkörében szoros mérkőzésen kapott ki a Domino-Honvéd az orosz Volgográdtól.

A Domino rendkívül rosszul használta ki emberelőnyös helyzeteit, míg a Volgográd nagyszerű védekezéssel rukkolt ki, mondta a helyszínről Novák Ferenc szakosztály-igazgató a Nemzeti Sportnak.

Az első negyedet 1–0-ra elvesztette a Honvéd, pedig büntetőt is lőhetett Vad Lajos alakulata.

A második játékrész végére egyenlíteni tudott a Domino, ám a harmadik negyedben kétgólos hátrányba került, ami megpecsételte sorsát.

Sajnos a Honvédban nem akadt senki, aki kimagasló teljesítményt nyújtott volna: öten testvériesen megosztoztak a gólokon, hiszen Vári Attila, Vindisch Ferenc, Szivós Márton, Molnár Tamás és Székely Bulcsú is egy-egy találatig jutott.

Pedig csütörtökön, a görög Ethnikosz ellen 24–7-re megnyert mérkőzésen Szivós és Molnár is megszórták magukat: öt, illetve négy góllal járultak hozzá a csapat sikeréhez, ám pénteken egyikük sem tudta hozni ezt a teljesítményt.

Vad Lajos csapata alaposan megnehezítette saját dolgát, mert a vereség miatt a továbbjutáshoz mindenképp győznie kell a házigazda ellen a 18.30-kor kezdődő mérkőzésen, ami várhatóan még nehezebb lesz, mint az oroszok elleni találkozó, ami az eredmény ismeretében szintén nem volt sétagalopp.

VÍZILABDA EUROLIGA, 2. SELEJTEZŐKÖR

F-CSOPORT
Szpartak Volgográd (orosz)–Domino-Honvéd 7–5 (1–0, 1–2, 3–1, 2–2)
Gólszerzők: Radovics, Gojkovics 2-2, Graham, Jelace, Smith, ill. Vári, Vindisch, Székely, Szivós, Molnár T.
Legfrissebb hírek

Borza Helga sikeresen zárta pályafutása leghosszabb idényét

Csupasport
21 perce

Budafoki szüret – három meccsen húsz gól

Népsport
50 perce

Rabb Krisztián jövőre is nagy célokat tűz ki maga elé

Egyéb egyéni
1 órája

Kvíz: mennyire ismeri a futball játékszabályait? Tesztelje tudását!

Minden más foci
2 órája

A Haladásnál esélyt sem kapott Keresztes Krisztián, aki most a skót élvonalban futballozik

Légiósok
2 órája

Egy év, 365 fotó: Cristiano Ronaldo 40, Mikaela Shiffrin 100, Kylian Mbappé mesteri 3 – ilyen volt 2025 februárja

Egyéb egyéni
3 órája

Erste Liga: négymeccses eltiltást kapott a játékvezetőt megharapó hokis

Jégkorong
3 órája

Deli Betty nagyi élete a lelátón

Egyéb egyéni
3 órája
Ezek is érdekelhetik