Úszás: Zombori Gábor ezüstérmes a dublini U23-as Eb-n

UP-info utanpotlassport.huUP-info utanpotlassport.hu
2023.08.12. 21:20
Címkék
Második helyen végzett, és ezzel a magyar csapat második érmét szerezte Zombori Gábor a 400 méteres vegyes úszás döntőjében, a Dublinban zajló U23-as Európa-bajnokságon.

Jászó Ádám 200 méteres hátúszásban nyert bronzérme után szombaton is örülhettünk magyar éremnek a dublini, első alkalommal megrendezett U23-as úszó Európa-bajnokságon, miután a férfiak 400 m vegyes döntőjében két magyar is érdekelt volt.Jászó Ádám 200 méteres hátúszásban nyert bronzérme után szombaton is örülhettünk magyar éremnek a dublini, első alkalommal megrendezett U23-as úszó Európa-bajnokságon, miután a férfiak 400 m vegyes döntőjében két magyar is érdekelt volt.

Zombori Gábor 4:15.47-tel harmadikként ért célba, de miután dél-afrikai versenyző lett az első, Európa-bajnoki ezüstérmet szerzett

(az amerikaiak és a dél-afrikaiak is indulhatnak, de eredményük értelemszerűen nem számít bele az Eb-sorrendbe). Török Dominik ötödik helyen végzett az európaiak között, 4.18.34-es időeredménnyel.

(Kiemelt képen: Zombori Gábor Forrás: musz.hu)

Legfrissebb hírek

Messi tizenegyest hibázott, majd vb-rekordot jelentő duplával győzelemhez segítette Argentínát

Foci vb 2026
7 perce

Az utolsó pillanatokban Messi ismét betalált, 2–0-ra győzött Argentína!

Foci vb 2026
11 perce

A norvég szurkolótábor bemutatja: evezőkkel hajtott metró!

Foci vb 2026
30 perce

A portugál Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB I
30 perce

Jérémy Doku apa lett, Új-Zéland ellen térhet vissza a belga csapatba

Foci vb 2026
45 perce

Elkezdődött a második félidő!

Foci vb 2026
58 perce

Messi meglőtte a rekordot jelentő 17. vb-gólját – nézze meg mindet!

Foci vb 2026
1 órája

Ochoa védi a mexikói kaput az utolsó csoportmeccsen

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik