Úszás: Kis Gergő is segíti az ajkai tanuszoda felújítását

Vágólapra másolva!
2012.04.03. 19:13
Címkék
A felnőttként világbajnoki bronzérmes és Európa-bajnoki aranyérmes úszó, Kis Gergő is segít szűkebb hazájának, Ajkának a helyi tanuszoda renoválásában.

Az 1975-ben épült óvoda – társadalmi összefogással – három évvel később tanuszodával bővült, amelyben azóta folyamatosan vízhez szoktatás és úszásoktatás is zajlik. Bár a medence néhány évvel ezelőtt szerkezetileg megújult, az uszodára már nem jutott plusz forrás.

Pedig ötlet lenne: a tettre kész szülők színes falakkal akarják a gyerekek számára még barátságosabbá tenni a tanuszodát.

Ennek érdekében a helyiek plusz anyagi források lehívására is pályáznak, az „ajkai torpedó", Kis Gergő ennek a pályázati anyagnak az elkészítésében vállalt szerepet.

Legfrissebb hírek

Vitális Milán: A lehető legjobb helyen vagyok az ETO-nál

Labdarúgó NB I
18 perce

Barkóczi Benedeknek el kell hagynia Brazíliát

Légiósok
40 perce

Lyonban folytatja a Real Madrid brazil csatára – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
55 perce

Arne Slot Kerkezről is beszélt a sajtótájékoztatón

Angol labdarúgás
1 órája

Kovács István Los Angelesben már érmeket szeretne

Ökölvívás
1 órája

Szélesi Zoltán esélyes az Újpest vezetőedzői posztjára

Labdarúgó NB I
1 órája

Aranycipő: Haaland beérte Kane-t az élen, Mbappé is a nyomukban lohol

Minden más foci
2 órája

Isak sikeres műtéten esett át, de hónapokig nem játszhat

Angol labdarúgás
2 órája
Ezek is érdekelhetik