Tenisz: Baszilasvili és Murray is győzött Bécsben

2021.10.25. 22:12
Andy Murray megdolgozott a Hubert Hurkacz elleni győzelemért (Fotó: AFP)
Az Indian Wellsben finalista Nikoloz Baszilasvili nyolcaddöntőbe jutott hétfőn a bécsi tenisztornán.

A grúz játékos az első fordulóban a spanyol Pablo Carreno felett diadalmaskodott háromszettes, két és fél órás összecsapáson.

A háromszoros Grand Slam-bajnok brit Andy Murray hatalmas csatában győzte le az ötödik helyen kiemelt lengyel Hubert Hurkaczt. A korábbi világelső teniszező 2 óra 43 percet töltött a pályán.

A verseny magyar résztvevője, az ATP-rangsorban 39. helyezett Fucsovics Márton kedden 15 óra körül az Indian Wells-i győztes, brit Cameron Norrie (14.) ellen lép pályára.

Szentpéterváron a nyolcadik helyen kiemelt Sebastian Korda nyolcaddöntőbe jutott, miután legyőzte a világranglistán 210 hellyel hátrébb álló, horvát Nino Serdarusicot.

ATP 500-AS TORNA, BÉCS (1974510 euró, kemény pálya)