Novak Djokovics az argentin Juan Martin del Potro ellen elvesztett bronzmeccs után dühében állítólag fűrésszel szétvágta az összes teniszütőjét a londoni olimpián.
Vlade Divac, a Szerb Olimpiai Bizottság elnöke, a korábbi nagyszerű kosárlabdázó mesélt a fűrészelésről a belgrádi B-92 rádiónak. Állítása szerint szemtanúja volt annak, amiNT a tervezettnél sikertelenebb olimpiai szereplése miatt végtelenül elkeseredett Djokovics nekiesett az ütőinek.
„Az volt a legfőbb célja az idén, hogy nyerjen a Roland Garroson és Londonban, de egyik sem jött össze – mondta az elnök. – Pedig még senkit sem láttam ennyi energiát mozgósítani annak érdekében, hogy érmet nyerjen Szerbiának."
Divac elmondta, hogy Djokovics a veresége után még bocsánatot is kért tőle.
„Azt válaszoltam, nincs miért, mert nagy bajnok, és az is marad."
Legfrissebb hírek

Szetthátrányból megnyert meccsel kezdett Párizsban Djokovics
Tenisz
2026.05.24. 23:31

Djokovics nem viccel, még van benne két jó év
Tenisz
2026.02.03. 11:21

Megvan Novak Djokovics 100. tornagyőzelme!
Tenisz
2025.05.24. 18:57

Djokovics bejutott a 3. fordulóba a Miami Openen
Tenisz
2025.03.21. 22:25

A jövő inkább már a jelen – lezárulóban a generációváltás
Tenisz
2025.01.11. 08:57
Ezek is érdekelhetik


