Australian Open: az egy gémet veszítő Viktorija Azarenka az első továbbjutó

2012.01.16. 02:40
Címkék
 A harmadik helyen kiemelt fehérorosz Viktorija Azarenka jutott elsőként a főtábla második fordulójába az Australian Openen. A fehérorosz játékos 6:1, 6:0-ra győzte le a brit Heather Watsont. 

A Szávay Ágnessel egyszerre berobbanó Azarenka már a Rod Laver Aréna nyitómeccsén bizonyította, amit az utóbbi hetek eredményei alapján tudtunk róla, hogy kirobbanó formában van. A pályafutása első egyéni Grand Slam-döntőjére pályázó fehérorosz teniszező sydney-i tornagyőzelemmel melegített az Australian Openre, és ennek megfelelően sima győzelemmel nyitott a 105. helyen jegyzett Watson ellen. A második fordulóban az ausztrál Casey Dellacqua (126.) lesz Azarenka ellenfele.

AUSTRALIAN OPEN, MELBOURNE
(26 000 000 ausztrál dollár, kemény pálya)
NŐI EGYES, 1. FORDULÓ
Azarenka (fehérorosz, 3.)–Watson (brit) 6:1, 6:0
Dellacqua (ausztrál)–Jovanovszki (szerb) 6:3, 6:2

 

 

Legfrissebb hírek

Vb 2026: Norvégia–Franciaország 0–0

Foci vb 2026
2 perce

Ha norvég meccs, akkor nem maradunk evezés nélkül

Foci vb 2026
13 perce

Dani Ceballos távozik a Real Madridtól – hivatalos

Spanyol labdarúgás
17 perce

Marozsán nem jutott be a fináléba, szettelőnyről kikapott a mallorcai tenisztorna elődöntőjében

Tenisz
22 perce

Mbaye az ötödik legfiatalabb afrikai vb-kezdő – de ki emlékszik Femi Opabunmira?

Foci vb 2026
33 perce

Uszik lemond az öveiről, de még nem vonul vissza

Ökölvívás
41 perce

A magyar rögbisek három győzelemmel zárták a chisinaui Eb-kör első napját

Egyéb csapat
54 perce

Haaland nem kezd a norvégoknál, a franciáknál ott van Mbappé a csapatban

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik