Babos Tímea Temesvári Andreával készül

MTI MTIMTI MTI
2010.10.12. 14:11
null
Babos Tímea Temesvári Andreával készül a továbbiakban
Címkék
A junior tenisz-világranglistán jelenleg második Babos Tímea Sopronból az MTK-ba igazolt és a jövőben minden idők egyik legjobb magyar női játékosa, Temesvári Andrea készíti fel a versenyekre.

„Erre a felkérésre csak igennel válaszolhattam, és be kell vallanom, nagy örömmel tettem – mondta a keddi sajtókonferencián a pályafutása legjobbjaként a rangsorban hetedik helyen jegyzett Temesvári, aki Martina Navratilova oldalán párosban bajnok volt a Roland Garroson. – Igyekezni fogunk, hogy a lehető legjobban felkészítsük Timit a tornákra."

Temesvári mellett Barátosi Levente lesz a Soproni Vasutasból frissen igazolt 17 esztendős játékos másik edzője, és Babos Csaba, Tímea édesapja – ahogy eddig is tette – szintén részt vállal a feladatokból.

„A juniorkorszakom, úgy érzem, véget ért, most már a felnőttversenyekre koncentrálok – mondta az MTI kérdésére Babos Tímea, aki az idén az ifjúságiak között párosban a Roland Garroson, Wimbledonban és a US Openen is diadalmaskodott az amerikai Sloane Stephens oldalán. – Október végén Ausztráliába és Új-Zélandra utazom, ahol öt ötvenezer dolláros versenyen indulok. Szeretnék jó eredményeket elérni, mert az a célom, hogy javítsak a ranglistás helyezésemen és indulhassak januárban az Australian Open selejtezőjében."

Babos jelenleg a 327. a rangsorban, tehát még legalább száz helyet kell előrébb lépnie, hogy helyet kapjon az ausztrál nemzetközi bajnokság kvalifikációjában.

Legfrissebb hírek

Szerdai sportműsor: FTC–ETO elődöntő a Magyar Kupában

Labdarúgó NB I
5 órája

A sírból hozta vissza a ZTE; Női kosár-vb-sorsolás: nehéz csoport, mégis kedvező

E-újság
5 órája

Nuno Campos: Fantasztikus kapcsolat van a klub és a szurkolók között, csodás érzés, hogy skandálják a nevem

Labdarúgó NB I
5 órája

Mbappé és Vinícius Júnior góljával hozta a kötelezőt a Real Madrid

Spanyol labdarúgás
5 órája

A Panathinaikosz bejutott a rájátszásba, míg a Monaco a Barcelona ellen kap még egy esélyt a férfi kosár Euroligában

Kosárlabda
6 órája

Sorozatban ötödik bajnokiját bukta el a Chelsea, ezúttal a Brightontól kapott hármat

Angol labdarúgás
6 órája

A történelem ismétli önmagát – kétgólos hátrányból fordított a Como ellen, s kupadöntős az Inter!

Olasz labdarúgás
6 órája

Bebetonozódott élvonal – Bobory Balázs publicisztikája

Labdarúgó NB I
6 órája
Ezek is érdekelhetik