Tenisz: Manduláék kiestek

2004.07.23. 09:11
Címkék
A Los Angelesben megrendezésre kerülő, 585 ezer dollár összdíjazású női tenisztorna párosainak küzdelmében elbúcsúzott a további versengéstől Mandula Petra (képünkön), aki az olasz Tathiana Garbin oldalán két sima játszmában szenvedett vereséget a negyedik helyen kiemelt duótól.

Los Angeles, női páros, negyeddöntő:
Petrova, Shaughnessy (orosz, amerikai, 4.)-Garbin, Mandula 6:2, 6:2
Legfrissebb hírek

Kezdődik a ma esti meccsdömping – indulnak élő, szöveges közvetítéseink!

Foci vb 2026
8 perce

A FIFA nem engedélyezte a franciáknak a gyászkarszalagot

Foci vb 2026
11 perce

Vb 2026: Szenegál–Irak 1–0

Foci vb 2026
13 perce

Vb 2026: Norvégia–Franciaország 0–0

Foci vb 2026
17 perce

Ha norvég meccs, akkor nem maradunk evezés nélkül

Foci vb 2026
29 perce

Dani Ceballos távozik a Real Madridtól – hivatalos

Spanyol labdarúgás
33 perce

Marozsán nem jutott be a fináléba, szettelőnyről kikapott a mallorcai tenisztorna elődöntőjében

Tenisz
37 perce

Mbaye az ötödik legfiatalabb afrikai vb-kezdő – de ki emlékszik Femi Opabunmira?

Foci vb 2026
48 perce
Ezek is érdekelhetik