Kisgyörgy ásszal zárta le

K. J.K. J.
Vágólapra másolva!
2003.07.17. 23:08
Címkék
Nincs megállás, Kisgyörgy Gergely idehaza is hozza jó formáját, ennek köszönhetően pedig elődöntőt játszhat a 75 ezer dollár összdíjazású budaörsi challengertornán.
Válogatott teniszezőnk egy hete Bardóczky Kornéllal bajnoki címet szerzett Oberstaufenben, hogy aztán itthon az olasz Azzaro segédletével újabb két mérkőzést nyerjen párosban. Gergő immár hat találkozó óta őrzi veretlenségét ebben a műfajban.Csütörtökön amolyan gálaelőadást tartott, mert bár olasz partnere jól mozgott a pályán, a Stella Artois-kupa elődöntőjét honfitársunk döntötte el. A megnyert első szett után 5:5-nél három pazar adogatásfogadással megbénította a González-King, Villagran argentin kettőst, "érkezett” is a brék, majd ezt követően három bődületes első szervával lezárta az összecsapást, harmadikra stílszerűen ászt ütve. Kisgyörgy egy hete egyébként éppen González-King ellen játszotta a páros döntőt, és leendő vetélytársaival, Dellatorréval és Kordasszal is összefutott az oberstaufeni viadalon, jóllehet a két argentin akkor nem egymás oldalán indult.Egyesben csupán egy kiemelt, a cseh Berdych jutott el a legjobb négyig, versenyben van viszont két argentin (Dellatorre, González-King) – igaz, ezen nem kell meglepődni, elvégre kilenc képviselőjük indulhatott a 32-es mezőnyben.ATP-challengertorna, Stella Artois Clay Court Championships, Budaörs (75 000 dollár, salak)
Egyes. Negyeddöntő:
Egyes. Negyeddöntő:
Trajkov (bolgár)–Serra (francia, 5.) 6:3, 6:3; Berdych (cseh, 7.)–Mertinák (cseh) 6:3, 6:4; González-King (argentin)–Saoudi (francia) 6:4, 6:7, 6:4; Dellatorre (argentin)–Pashanszki (szerb-montenegrói) 7:5, 6:4
Páros. Negyeddöntő: Azzaro, Kisgyörgy Gergely (olasz, magyar, 3.)–González-King, Villagran (argentin) 7:5, 7:5
Legfrissebb hírek

Messi megkapta a hosszabbítási ajánlatát és rögtön meg is sérült – a 11. percben le kellett cserélni

Minden más foci
11 perce

Atlétika: McLaughlin-Levrone nyerte a 400 méteres síkfutást az amerikai válogatón

Atlétika
17 perce

F1 75: huszonegy indulóból csupán három ért célba

F1
25 perce

Lluis Riera Martí: Versenyképes csapatot építünk Fehérváron

Kosárlabda
51 perce

Formula–3: megérkezett az eső a Hungaroringre, bajnokavatással kezdődött a vasárnapi program

Egyéb egyéni
51 perce

Kanadai tinédzser búcsúztatta Gauffot a montreali nyolcaddöntőben

Tenisz
1 órája

Kajak-kenu: majdnem tökéletesen zárta a világversenyeket Holló Hanna

Utánpótlássport
1 órája

Robbie Keane: Szükségünk van a magyar futballistákra

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik