A „salakkirály” legyőzte a világelsőt, Nadal elődöntős a Garroson

A negyedik játszmában 5:2-es hátrányból állt fel Nadal, és rövidítésben tudott nyerni.

Mit művel Alcaraz? Egy hónap alatt a harmadik ATP-tornát nyerte meg

A 19 éves srác 6:3, 6:1-re verte meg a világranglista harmadik helyezettjét, a német Alexander Zverevet.

Alcaraz a barcelonai győztes, ez a negyedik trófeája

A 18 éves szupertehetség még egy döntőt sem veszített el, és 2022-ben 23–3-as mérlegnél tart.

Börtönre ítélték a legendás teniszezőt, Boris Beckert

A hatszoros Grand Slam-győztes sportolót az esküdtszék négy vádpontban találta bűnösnek.

Fucsovics visszalépett a müncheni salakpályás tornától

A héten Barcelonában nyolcaddöntős játékos egyik nagylábujja alatti izompárna begyulladt.

Nem fért bele a rengeteg hiba, Djokovics kiesett Monte-Carlóban

A világelső sosem veszítette még el ilyen sokszor a szerváját két nyert szettig tartó meccsen.

Kyrgios üvöltözött, ütőt tört; Cicipasz és Fritz is kiesett

Az ausztrált most büntették meg Indian Wellsért, és máris itt az újabb balhé – VIDEÓ.

Fucsovics Márton két szettben búcsúzott Miamiban

Alcaraz mindkét játszmát remekül kezdte a magyar teniszező ellen, az elsőben 3:0-ra, a másodikban 5:1-re elhúzott.

Swiatek és Gauff játssza a női döntőt

A világelső és az amerikai tinédzser is 6:1-re nyerte meg elődöntője második szettjét Párizsban.

Roland Garros: Bondár és Minnen már a negyeddöntőben!

A magyar, belga kettős 2 óra 41 perc alatt kerekedett felül a lengyel, új-zélandi pároson.

Temesvári Andrea: Gálfi következő célja a top 50

Gálfi: Tényleg nagyon motivált vagyok, hogy minél előrébb jussak a világranglistán.

Bondár Anna két szettben kikapott Kvitovától a Roland Garroson

Balázs Attila 15, míg Fucsovics Márton 15.25 órától lép pályára.

Billie Jean King-kupa: nagy csatában legyőztük a törököket

Gálfi Dalma és Jani Réka nyert párosban, így a válogatott megverte a házigazda törököket.

Swiatek megnyerte a miami 1000-es tornát is

A hétfőtől világelső lengyel hölgy Oszaka Naomi ellen sorozatban a 17. sikerét könyvelte el.

Kezdem érezni, hogy figyelnek rám az ellenfelek – Gálfi Dalma

A hétfőtől top 100-as magyar játékos úgy érzi, megtette az első nagy lépést a karrierjében.

Negyvennégy év után újabb hazai győztes! – Barty nyerte az Aus. Opent

Az ausztrál világelső hazai közönség előtt húzta be két szettben az amerikai Danielle Collins elleni finálét.