Vancouver 2010: a bobból kieső német rendőrnőnek eltörött a bokája

Vágólapra másolva!
2010.02.26. 11:43
Címkék
Mégsem úszta meg kisebb zúzódásokkal és égési sérülésekkel a szerdai bukást a németek szerencsétlenül járt bobosának egyik tagja, Romy Logsch, akinek eltört a bokája.

A női kettesek versenyében már csak az utolsó, negyedik futamot kellett volna teljesítenie a dobogóra is pályázó Cathleen Martin, Logsch alkotta német párosnak, azonban a táv hajrájában felborult.

Logsch kiesett a 140 km/órával száguldó bobból – amely saját bevallása szerint először történt meg vele pályafutása során –, majd hosszan csúszott, mielőtt megállt volna. A sportolónő égési sérüléseket szenvedve, sírva ült a pálya szélén. Az orvosi stáb azonnal a segítségére sietett, de a bajba került bobos jelezte: nincs nagy baj.

Nos, a röntgenfelvételek alapján végül megállapítást nyert, hogy mégsem úszta meg a borulást zúzódásokkal és égési sebekkel, ugyanis a civilben rendőrként dolgozó bobosnak eltörött a bokája.

Legfrissebb hírek

Hat magyart vontak eljárás alá és tiltottak ki hat hónapra a csíkszeredai stadionból

Minden más foci
2 órája

Szombati sportműsor: MTK–FTC, ZTE–DVSC

Minden más foci
3 órája

Varga Zsolt: Ezzel a szenvedéllyel nagy dolgokra képes a csapat; Sima újpesti sikerrel kezdődött az idény

E-újság
3 órája

Littler és Rock is nagy meccsen jutott be az elődöntőbe Blackpoolban

Egyéb egyéni
3 órája

Egyetemi világjátékok: három éremmel gazdagodott a magyar csapat

Egyéb egyéni
3 órája

A Newcastle Isak pótlásán dolgozik; Gyökeres megkapta az engedélyt az orvosira – pénteki transzferhíradó

Minden más foci
3 órája

Aranybányából ifitemető – Moncz Attila publicisztikája

Német labdarúgás
3 órája

Még élnek az álmok – Mohai Dominik jegyzete

Labdarúgó NB I
3 órája
Ezek is érdekelhetik