Djokovics elemében volt a gyereknapon: énekelt és egy fűnyíróval táncolt - videó, gif

Vágólapra másolva!
2012.08.27. 12:02
Címkék
Vasárnap egy gyereknappal vezették fel a szervezők a hivatalosan hétfőn rajtoló US Opent. Az eseményen a legnagyobb és legvidámabb gyerek minden kétséget kizáróan a szerb klasszis volt.
GYEREKNEK LENNI JÓ!
GYEREKNEK LENNI JÓ!

Novak Djokovics, ha nem teniszező lenne, akkor parodistaként vagy stand up komikusként is kereshetné a kenyerét: egy jó poénért biztos nem sajnálna beáldozni egy meccslabdát sem. Ezúttal a US Opent felvezető gyereknapon csillogtatta meg mókásabbik énjét: az olimpiai bajnok úszóval, Missy Franklinnel az oldalán párosozott a nyár minden képzeletet felülmúlóan legsikeresebb slágerét, a Call Me Maybe-t jegyző tinivel, Carly Ray Jepsennel és Mardy Fish-sel.

Egy tökéletes táncpartner (Forrás: huffingtonpost.co.uk)
Egy tökéletes táncpartner (Forrás: huffingtonpost.co.uk)

Djokovics, természetesen, nem habozott kihasználni, hogy mikrofon van a szája előtt, ő maga is elénekelte a vattacukor slágert. A mérkőzés egyik váratlan fordulataként pedig egy fűnyíróval perdült táncra a pálya közepén. A kínzó kérdés már csak az, hogy honnan szereztek fűnyírót és mi szükség rá a Flushing Meadows-i kemény borításon?

Legfrissebb hírek

Szombati sportműsor: F1-es időmérő a Hungaroringen, úszó-vb Szingapúrban, NB I FTC-meccsel

Birkózás
2 órája

Megtört a jég: Kós Hubert a világ előtt; McLaren-uralom a Hungaroringen

E-újság
3 órája

Családi kör – Kovács Erika jegyzete

Vizes vb 2025
3 órája

Vízidémonok – Csinta Samu publicisztikája

Úszás
3 órája

NS-kitüntetés: Bernie Ecclestone-t és kollégáinkat is köszöntötték

F1
4 órája

Az Atalanta ragaszkodik Lookman vételárához; vb-ezüstérmes védőt igazolt a Real Sociedad – pénteki transzferhíradó

Minden más foci
4 órája

2. Bundesliga: Dárdai Mártont lecserélték, a Hertha vereséggel kezdett

Német labdarúgás
4 órája

„Semmi sem működik” – Verstappen pocsék napon van túl a Hungaroringen

F1
4 órája
Ezek is érdekelhetik