Dj a pályán! – agyament gólöröm Finnországból

Vágólapra másolva!
2012.06.07. 19:08
Címkék
Marcello Matrone bár labdarúgóként keresi kenyerét, nem kiemelkedő futballtudásának köszönhetően szerzett hírnevet, a finn harmadosztályból ez valószínűleg bárki számára lehetetlen küldetés lenne. A HIK csapatának csatára elképesztő, extravagáns és ünnepelt popsztárok inspirálta gólörömeinek segítségével ismertette meg nevét a futballvilággal, hol kisebb, hol nagyobb sikerrel.

Korábbi munkái között szerepeltek már Lady Gaga, Shakira és Amy Winehouse slágereire előadott ünneplések, leghíresebb műsora a Guns ’N’ Roses - Sweet Child O’Mine című dalára összebohóckodott gólöröme volt, erről korábban a Sportszelepen is beszámoltunk.

Feldolgozható dalok persze maradtak még bőven, kérdés, hogy a társak és a bekapott góltól csalódott ellenfelek meddig fogják tolerálni a brazil csatár egotripjeit.

Amíg gólokat lő, baj nem lehet! – gondolhatja magában főhősünk edzője. A gólokkal az AC Vantaa ellen sem volt probléma, Matrone a harmadik HIK-gólt vállalta magára, majd örömében az oldalvonal mellé felállított Dj-pult mögé szaladt, majd elengedhetetlen lemezlovász kellékekkel a fején sztárolta magát az egekig.

Ha valaki hasonlóan agyament gólöröm ötletekkel rendelkezik, és nincs lehetősége megvalósítani azokat, Matrone szívesen fogadja Twitter-oldalán a rajongóktól érkező tanácsokat.

Legfrissebb hírek

Mbappé: A gólörömöm Cristianónak szólt, sokat segített nekem

Spanyol labdarúgás
4 perce

Gyász: elhunyt kollégánk, a párizsi olimpiáról is tudósító Csudai Sándor

Egyéb egyéni
46 perce

A Porto hivatalosan is bejelentette Thiago Silvát

Minden más foci
1 órája

Szuperliga: OFK Beograd–Topolyai SC

Minden más foci
1 órája

„A győzelmet nem lehet megunni, igazi mámor” – interjú Losonczi Dáviddal

Képes Sport
2 órája

Marokkó házigazdaként nagy favorit – kezdődik az Afrikai Nemzetek Kupája

Minden más foci
2 órája

Milánó 2026: a FIS elnöke aggódik a livignói helyszín miatt

Téli sportok
2 órája

Bravúr lenne a manchesteri pontszerzés Birminghamben

Angol labdarúgás
2 órája
Ezek is érdekelhetik