Buffon forrt a dühtől a németek legyőzése után

Vágólapra másolva!
2012.06.29. 14:38
Címkék
Álomgyőzelem egy álommeccsen, búslakodó, földre rogyott német játékosok és önfeledten ölelkező olaszok – jellegzetes képek az Eb második elődöntőjének utolsó pillanatairól, Gianluigi Buffon mégis úgy távozott a pályáról a német-olasz csata lefújását követően, mintha az olaszok egy utolsó percben kapott góllal maradtak volna alul Schweinsteigerékkel szemben. De miért nem ünnepelt a társakkal és miért viharzott az öltözőbe az olaszok csapatkapitánya?



A rossz nyelvek szerint azért, mert kétgólos olasz győzelemre fogadott – ez persze csak vicc, Buffon később saját maga tisztázta a helyzetet:


„Az utolsó tíz percben a tűzzel játszottunk, könnyen elbukhattuk volna, amiért kőkeményen megdolgoztunk, ezért voltam ilyen ideges a lefújást követően.”

Legfrissebb hírek

Mérkőzéseket dönt el a Liverpoolban Szoboszlai Dominik; Borbély Balázs: A kupadöntő lehetne az évad csúcspontja

E-újság
2 órája

Pénteki sportműsor: FTC–DVTK, Vitek Dárius vb-döntőben birkózik

Minden más foci
2 órája

Nyilvános vergődés – Malonyai Péter publicisztikája

Tenisz
3 órája

Nem sikerült szépen a BL-visszatérés, Sallai Rolandék csúnya vereségbe szaladtak bele Németországban

Bajnokok Ligája
3 órája

Marcus Rashford duplájával a Barcelona nyert a Newcastle vendégeként

Bajnokok Ligája
3 órája

Korai kiállítás döntött, a Manchester City két góllal legyőzte a Napolit

Bajnokok Ligája
4 órája

A Magdeburg nyerte a Barca elleni csúcsrangadót a férfi kézilabda BL-ben

Kézilabda
4 órája

Ötgólos meccsen győzte le Romániát, előnnyel utazhat a visszavágóra a magyar futsalválogatott

Magyar válogatott
4 órája
Ezek is érdekelhetik