El clásico: Ez a meccs volt a legkevésbé fontos - Casillas

Vágólapra másolva!
2011.04.17. 08:59
Címkék
Nem igazán tették próbára a két kapus képességeit és formáját a szombat esti el clásicón (1–1) a mezőnyjátékosok, Iker Casillas (Real Madrid) és Víctor Valdés (Barcelona) is csak egy büntetőnél maradt alul aranylabdás ellenfelével, jelesül Lionel Messivel, illetve Cristiano Ronaldóval szemben. A madridi portás a hazai döntetlenből is tud erőt meríteni.

„Tudtuk, hogy ez a meccs lesz a legkevésbé fontos mind közül – célzott Casillas a soron következő spanyol Király-kupa-döntőre, valamint a két BL-elődöntős ütközetre. – Szerettünk volna nyerni, de tíz emberrel nem volt könnyű még a döntetlent sem kiharcolni. Folytatjuk a versenyfutást, a mostani mérkőzés pozitívumaira tudunk majd alapozni.”Casillas a soron következő spanyol Király-kupa-döntőre, valamint a két BL-elődöntős ütközetre. – Szerettünk volna nyerni, de tíz emberrel nem volt könnyű még a döntetlent sem kiharcolni. Folytatjuk a versenyfutást, a mostani mérkőzés pozitívumaira tudunk majd alapozni.”

„Matematikailag még nem dőlt el a bajnokság, úgyhogy az utolsó pillanatig harcolunk – nyilatkozta Sergio Ramos. – Amikor tizenegyen játszottunk, a csapat hozzáállása jó volt, amikor eggyel kevesebben lehettünk, kevésbé domináltunk, de ezért aligha érhet bennünket szemrehányás.”

A védő nem ment el szó nélkül a Real Madrid szimpatizánsainak szombati vesszőparipája mellett: amíg a büntetőknél a kezező és David Villát a nyakánál fogva lerántó Albiolt a játékvezető az 52. percben kiállította, addig a Marcelót buktató Dani Alvesnek sárga lapot sem adott a 82. percben, pedig három perccel korábban már begyűjtött egyet a brazil védő, tehát ő is könnyen a kiállítás sorsára juthatott volna.

„A játékvezető nem állította ki Alvest, amikor Marcelo ellen szabálytalankodott büntetőt érően, és még csak nem is tétovázott, hogy leküldje Albiolt.”

Legfrissebb hírek

Ganea apja szerint fiának azért kellett távoznia Újpestől, mert román – és nem azért mert 37 meccsen egy gólt sem lőtt…

Labdarúgó NB I
31 perce

„Ha tudtuk volna, hogy ennyire jó, nem várunk idáig” – páros interjú Pekárik Eszterrel és Nacsa Gáborral

Képes Sport
42 perce

NBA: egy ponttal verte meg a Dallas Mavericks a Denver Nuggetset

Amerikai sportok
1 órája

A reméltnél lassabban gyógyul Tóth Balázs – az idén már nem játszhat

Légiósok
1 órája

Karácsony a palánkon túl

Jégkorong
1 órája

A nevelőedző sorrendje: család, tanulás, sport

Utánpótlássport
1 órája

NS-jótékonyság: a kisvárdai futballisták Jézuskája járt a hajléktalanszállón

Labdarúgó NB I
2 órája

Szuzana Lazovics: Nincs időm főzni karácsonykor, a Kozármislenyt fogom elemezni

Kézilabda
2 órája
Ezek is érdekelhetik