Barcelona: Puyol keresztülhúzhatja Guardiola számításait

Vágólapra másolva!
2011.02.11. 13:08
Címkék
Nagy valószínűség szerint nem számíthat Carles Puyol játékára Pep Guardiola, a Barcelona labdarúgócsapatának vezetőedzője a soros bajnoki mérkőzésen. Így viszont az is kérdőjelessé válik, hogy a védő az Arsenal elleni BL-találkozón bevethető lesz vagy sem.

A térdsérüléssel bajlódó Puyol – Jeffrénnel együtt – még nem edzhetett együtt a társakkal, pedig Guardiola abban bízott, hogy a hétvégén már legalább csereként pályára küldheti a védőt, így játékba hozva őt az Arsenal elleni BL-nyolcaddöntő jövő hét közepi első felvonására.

A középhátvéd a Racing Santander ellen január 22-én 3–0-ra megnyert bajnokin sérült meg, és már eddig is több összecsapást – két-két bajnokit, valamint spanyol Király-kupa-meccset, illetve egy válogatott mérkőzést – kellett kihagynia.

A listavezető katalánok szombaton 20 órai kezdéssel a Sporting Gijón vendégeként lépnek pályára a spanyol első osztályú bajnokság (Primera División) 23. fordulójában.

Legfrissebb hírek

Karácsonyi sportműsor: Afrikai Nemzetek Kupája, angol foci, NBA, NFL és jégkorong

Minden más foci
2 perce

Szerelem az olimpia idején – Olga Fikotová és Harold Connolly

Képes Sport
21 perce

Rapport Richárd is asztalhoz ül a rapid és villámsakk-világbajnokságon

Egyéb egyéni
23 perce

Jövőre befedik a kecskeméti Széktói Stadion lelátóját

Labdarúgó NB II
52 perce

Gyász: elhunyt John Robertson kétszeres BEK-győztes skót labdarúgó

Angol labdarúgás
1 órája

Női kézi: megvan a nyolcadik dunaújvárosi távozó is

Kézilabda
1 órája

Luke Littler szombat este játszik – íme, a darts-vb 3. fordulójának időrendi beosztása

Egyéb egyéni
1 órája

Így teljesítettek az NB I-et elhagyó légiósok (I. rész)

Labdarúgó NB I
2 órája
Ezek is érdekelhetik