Real Madrid: Higuaínt meg kell műteni, három hónapot hagyhat ki

Vágólapra másolva!
2010.12.31. 13:49
Címkék
A Marca értesülései szerint mégis meg kell műteni a Real Madrid argentin támadóját, Gonzalo Higuaínt, aki így akár három hónapot is kénytelen lesz kihagyni az orvosi beavatkozás után.

Az argentin csatár szülőhazájában kezeltette magát porckorongsérvvel, de állapota nem javult, így az argentin válogatott orvosa, Donato Villani azt mondta, meg kell műteni a Real Madrid játékosát.

„Higuaínt meg kell műteni, mégpedig minél előbb" – idézi a Marca Villanit.

Az ebben a szezonban a Real Madridban eddig tíz gólt szerző Higuaín január 3-án tér vissza Madridba, ahol egyeztet a klub orvosaival a műtét kapcsán. A beavatkozás után előreláthatólag három hónapot kell majd kihagynia.

A királyi gárda vezetőedzője, José Mourinho már korábban is jelezte, hogy szeretné, ha a vezetőség igazolna egy új támadót a sérült Higuaín helyére, de kérését elutasították.

Legfrissebb hírek

Valter Attila 57. lett a San Sebastian-i egynapos versenyen

Kerékpár
4 perce

Nyerő mesterhármas a ráadásban, emberhátrányban – ilyen is történt a Magyar Kupa szombati nyitányán

Labdarúgó NB I
40 perce

„Bernie kinézett az ablakon a Halászbástyára és közölte, hogy ide kell hozni a versenyt” – Dávid Sándor-interjú

F1
40 perce

Kézilabda: veretlenül középdöntős az U17-es leányválogatott az Eb-n

Utánpótlássport
42 perce

Világkupa-ezüstérmes a magyar speciális olimpikon labdarúgó-válogatott

Minden más foci
1 órája

Komáromi vereség Nagymihályban

Minden más foci
1 órája

Micsoda dobás! Halász Bence majdnem egy méterrel megdöntötte az egyéni csúcsát – videó

Atlétika
1 órája

Hat magyar érem a Teqball Tour budapesti rajtján

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik