Serie A: „A Juventus játssza a legszebb futballt Itáliában”

Vágólapra másolva!
2012.11.01. 14:41
Címkék
Emanuele Giaccherini, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Juventus játékosa szerint csapata játssza a legszebb futballt a Serie A-ban. A listavezető együttes még veretlen az itáliai pontvadászatban.

„Mi játsszuk a legszebb futballt Olaszországban. Eddigi tíz bajnokinkból kilencet megnyertünk, egy pedig iksz lett, ami nagyszerű eredmény – nyilatkozta a Juventus hivatalos honlapjának Emanuele Giaccherini, majd beszélt a Bologna elleni meccsről. – Megérdemeltük a győzelmet, bár már 1–0-s vezetésnél el kellett volna döntenünk a három pont sorsát, mivel ilyenkor még bármi megtörténhet.”Emanuele Giaccherini, majd beszélt a Bologna elleni meccsről. – Megérdemeltük a győzelmet, bár már 1–0-s vezetésnél el kellett volna döntenünk a három pont sorsát, mivel ilyenkor még bármi megtörténhet.”

Az éllovas Juventus szombaton az Intert fogadja (derby d’Italia).

Legfrissebb hírek

Felhajtóerő – Patai Gergely publicisztikája

Egyéb egyéni
51 perce

Repedések a jövő évi labdarúgó-vb rendezői között; Garda Krisztina: Nem féltem a fiatalokat, mindenki belevaló a csapatban

E-újság
1 órája

Szombati sportműsor: Fucsovics Shelton ellen játszik Wimbledonban, csúcsrangadó a klub-vb-n

Minden más foci
1 órája

Videó: gyászszünettel kezdődött a Fluminense–Al-Hilal meccs a klub-vb-n, Rúben Neves és Joao Cancelo nem bírta könnyek nélkül

Klub-vb
1 órája

Véget ért az Al-Hilal menetelése, a Fluminense jutott a klub-vb elődöntőjébe

Klub-vb
1 órája

Alcaraz nehéz meccset nyert meg Struff ellen, Szabalenka megállította Raducanut Wimbledonban

Tenisz
1 órája

Igazolt a Kazincbarcika; meglepő helyen köthet ki Kyle Walker; megsértődött a Barcelona – pénteki transzferhíradó

Minden más foci
1 órája

Németország Jule Brand vezérletével verte az első tornáján szereplő Lengyelországot a női labdarúgó Eb-n

Minden más foci
1 órája
Ezek is érdekelhetik