Inter: Guarín is kidőlt, a Sahtar brazil sztárját szeretnék

Vágólapra másolva!
2012.11.13. 16:08
Címkék
Rossz hír az Internazionale szurkolóinak, újabb labdarúgó dőlt ki a középpályáról. A kolumbiai Fredy Guarín combizomhúzódás miatt három hétig lesz harcképtelen.

Az Interben Wesley Sneijder, Joel Obi, Philippe Coutinho, Dejan Sztankovics és McDonald Mariga is sérüléssel bajlódik a középpályán, míg hátul Walter Samuel, Andrea Ranocchia és Christian Chivu maródi.

Közben a Tuttosport értesülése szerint az Internél szeretnék megszerezni a Sahtar Doneck brazil légiósát, Williant. Az első kapcsolatfelvétel már meg is történt a klubok között, a milánóiaknak azonban igyekezniük kell, mivel a 35 milliós kivásárlási árral „ellátott" játékos számos európai csapat érdeklődését is felkeltette.

Legfrissebb hírek

A hegyekbe' fönn – Jakus Barnabás publicisztikája

Kerékpár
4 órája

Isteni Diogo – Domonkos Bálint jegyzete

Angol labdarúgás
4 órája

Pénteki sportműsor: elkezdődnek a negyeddöntő küzdelmei a klubvilágbajnokságon

Minden más foci
5 órája

Gyászol a sportvilág: elhunyt Diogo Jota; Hajszálon múlt, de keleti fölény lesz az NB I-ben

E-újság
5 órája

Önkéntes behódolás a szovjet akaratnak? Lehetett volna másként dönteni? Az 1984-es olimpia bojkottjának története

Egyéb egyéni
5 órája

Női futball-Eb: simán nyerték a spanyolok az ibériai derbit

Külföldi foci
5 órája

Asztalitenisz: András Csaba a selejtezőben búcsúzott a Las Vegas-i Grand Smashen

Egyéb egyéni
6 órája

Kölcsönben Skóciába került a Ferencváros középpályása – hivatalos

Labdarúgó NB I
6 órája
Ezek is érdekelhetik