Serie A: a Milan a Napoli elleni, vasárnapi meccse halasztását kéri

MTI MTIMTI MTI
2012.02.02. 12:21
Címkék
Adriano Galliani, a bajnoki címvédő AC Milan alelnöke azt kéri az Olasz Labdarúgó-szövetségtől, hogy halasszák el a vasárnapra kiírt, Napoli elleni hazai rangadójukat.

Galliani az Észak-Olaszországot sújtó rendkívüli hideg miatt szeretné elérni, hogy a hétvégén ne kelljen játszania együttesének.

„Huszonhét éve nem volt ilyen hideg Milánóban, mint most – áll Gallianinak Maurizio Beretta ligaelnökhöz címzett nyílt levelében. – Úgy gondolom, a körülmények nem alkalmasak a játékra.”

Olaszországban a hétközi, 21. fordulóban négy mérkőzést, a Parma–Juventus, a Siena–Catania, a Bologna–Fiorentina és Atalanta–Genoa találkozókat nem tudták megrendezni a havazás és a nagy hideg miatt.

A Milan ugyanakkor pályára tudott lépni szerdán, ám 2–0-s vereséget szenvedett a Lazio stadionjában, így továbbra is egy pont a hátránya az éllovas Juventusszal szemben.

Legfrissebb hírek

Változtatás után: sikeres Eb

Úszás
5 perce

Iraola Liverpoolja nagy tempóval és győzelemmel hangolt az idényrajtra

Minden más foci
14 perce

Sima dunaszerdahelyi siker a felvidéki rangadón

Minden más foci
25 perce

Szettgyőzelemig jutott a magyar női röplabda-válogatott a spanyolok ellen

Röplabda
42 perce

La Liga: Gulácsi nélkül ikszelt Santanderben a Villarreal, gond nélkül nyert az Espanyol

Spanyol labdarúgás
47 perce

Légiósok: Bolláék gólparádét rendeztek; Csinger, Skribek és Gruber bemutatkozott új csapatában

Légiósok
49 perce

Ökölvívás: magyar győzelem nélküli nap az U19-es Eb-n

Utánpótlássport
1 órája

NB III: Tischler Patrik mesternégyest ért el, a Dorog hét gólt vágott; a Szolnok ötöt kapott

Labdarúgó NB II
1 órája