Juventus: az alkoholt fogyasztó Vidalt tíz válogatott meccsről eltiltották

Vágólapra másolva!
2011.12.21. 13:06
Címkék
Tíz válogatott mérkőzésről eltiltották Arturo Vidalt, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Juventus chilei válogatott középpályását – adta hírül a Chilei Labdarúgó-szövetség (CFA). A szervezet azzal indokolta a büntetést, hogy a futballista az Uruguay elleni válogatott mérkőzés előtt alkoholos állapotban érkezett vissza a csapat táborhelyére, így nem tudott eleget tenni sportolói kötelességének.

Vidalt, az Atalantát erősítő Carlos Camonát, továbbá Jean Bousejourt, Gonzalo Jarát és Jorge Valdiviát egyaránt tíz válogatott mérkőzésről tiltotta el a chilei szövetség, miután a november hetedikei, Uruguay elleni mérkőzés előtti estén előbb megszegték a kijárási tilalmat, s ittas állapotban tértek vissza a szállodába.

Claudio Borghi szövetségi kapitány megengedte Vidalnak és négy társának, hogy elhagyják az edzőtábort, ám a tréner feldühödött, amiért a futballisták a megbeszélt időpont helyett negyvenöt perccel később tértek vissza.

Legfrissebb hírek

Van Dijk Diogo Jotáról: örökké bajnok, örökké 20-as

Angol labdarúgás
15 perce

Nagy Gergő marad a magyar bajnok BJA jégkorongcsapatánál

Jégkorong
38 perce

Visszatér a Videoton név – hivatalos

Labdarúgó NB II
51 perce

Új segédedző érkezik az Arsenalhoz; Aaron Ramsey Mexikóba igazolt – élő transzferhíradó

Minden más foci
52 perce

Szombaton lesz Diogo Jota temetése

Minden más foci
56 perce

Portugáliában folytatja a ZTE-től távozó középpályás – hivatalos

Labdarúgó NB I
1 órája

Profi sportolók, akik autóbalesetben vesztették életüket

Egyéb egyéni
1 órája

NHL: távozott a Winnipegtől a magyarok ellen duplázó dán hokis

Amerikai sportok
1 órája
Ezek is érdekelhetik