Milan: Allegri korábbi játékosa érkezhet Ronaldinho távozása esetén

Vágólapra másolva!
2010.12.02. 15:17
Címkék
Olasz lapértesülés szerint az AC Milan a Cagliari 25 éves, korábbi olasz utánpótlás-válogatott balszélsőjével, Andrea Lazzarival erősítené meg a keretét, amennyiben Ronaldinhóról a szezon végén le kell mondania.
A brazil labdazsonglőr szerződése júniusban lejár, és továbbra sem tisztázott a jövője, marad-e a Milannál, vagy tovább áll. A La Gazzetta dello Sport értesülése szerint a Milan alelnöke, Adriano Galliani nem bízza a véletlenre, és már megkezdte a tárgyalásokat a Cagliari első számú emberével, Massimo Cellinóval Lazzarrival kapcsolatban. A balszélső egyike volt azon játékosoknak, akik élvezték Massimiliano Allegri bizalmát annak kétéves szardíniai tartózkodása alatt, ezt Lazzari 68 bajnokin 9 góllal hálált meg.
Legfrissebb hírek

Keddi sportműsor: pályán az Arsenal; az utolsó csapat is bejut a női kézi MK negyeddöntőjébe

Minden más foci
20 perce

Vitályos Milán: Már apám is mondta, ha átlépem a félpályát, lőjek!; Jóból és rosszból is kijutott a magyar tenisznek 2025-ben

E-újság
20 perce

A Fulham ötödször nyert otthon, a Forest ötödször kapott ki idegenben a PL-ben

Angol labdarúgás
45 perce

La Liga: ezúttal Bilbaóban győzött az Espanyol

Spanyol labdarúgás
46 perce

Marmus és Szalah góljával fordított Egyiptom az Afrikai Nemzetek Kupájában

Minden más foci
56 perce

Gian Van Veen a torna eddigi legjobb meccsátlagával nyert a darts vb második fordulójában

Egyéb egyéni
1 órája

A Napoli harmadszor nyerte meg az olasz Szuperkupát

Olasz labdarúgás
1 órája

Bolla Bendegúz török védőtársa 2028-ig hosszabbított

Légiósok
2 órája
Ezek is érdekelhetik