Inter: Benítezzel az általános igazgató sem elégedett, Capello érkezhet?

2010.12.09. 19:58
Címkék
Az Internazionale általános igazgatója, Ernesto Paolillo csatlakozott Massimo Moratti klubelnökhöz, és nemtetszését fejezte ki az együttes szereplését illetően. Moratti korábban azt nyilatkozta, hogy nem a sérülésekkel van a gond, hanem a rossz szemlélettel.
„Egyetértek Morattival, hogy szemléletet kell változtatni az együttesnél, és remélem ezt mindenki meg is teszi a csapatnál” – nyilatkozta Paolillo. „A klubvilágbajnokság kiemelt fontosságú torna, és mindent bele kell adnunk, hogy hazahozzuk a trófeát” – tette hozzá az általános igazgató. Egyes értesülések szerint, ha nem Benítez együttese nyeri meg a viadalt, akkor a spanyolnak a tornát követően befellegzett az Internél. Mások szerint már a klubvb-siker sem érne semmit, és mindenképpen távoznia kellene a milánói együttestől a korábbi Liverpool-menedzsernek, helyére pedig előbb Walter Zengát, most pedig Fabio Capellót vetették fel az olasz források.
Legfrissebb hírek

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől

Labdarúgó NB II
23 perce

Messi a vb-rekordról nem beszélt, a kihagyott tizenegyesről igen

Foci vb 2026
25 perce

Így néz ki a francia és az iraki öltöző, bő egy órával a meccs előtt

Foci vb 2026
38 perce

Douét, Théo Hernandezt és Tchouaménit is a kispadra ültette Didier Deschamps – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
42 perce

„Most már mindenki Hollandiáról beszél” – Jaap de Groot szerint az oranje a vb-címért érkezett Amerikába – NS-exkluzív

Foci vb 2026
1 órája

Messinek százéves szurkolója is akadt a lelátón

Foci vb 2026
1 órája

Messi meglőtte a rekordot jelentő 17. vb-gólját, aztán a 18.-at is – nézze meg mindet!

Foci vb 2026
1 órája

Tóth Anna bronzérmes 100 gáton Koppenhágában

Atlétika
1 órája
Ezek is érdekelhetik