Edzősors: A klub-vb megnyerése felejthetetlen élmény volt - Benítez

Vágólapra másolva!
2010.12.24. 15:02
Címkék
Ahogy beszámoltunk róla, tegnap elváltak az Internazionale és Rafa Benítez vezetőedző útjai. A spanyol szakvezető szomorú, de felejthetetlen élmény volt számára a klubvilágbajnoki cím megszerzése.

„Szeretnék köszönetet mondani mindazoknak, akik támogattak a munkám során. Beleértve a szakmai stábot, a játékosokat, a szurkolókat. A két cím, amit nyertünk mindazoknak az embereknek köszönhető, akik a klub mellett állnak" – mondta „búcsúbeszédében” az Interrel olasz Szuperkupát és klubvilágbajnokságot nyerő szakember.

„Természetesen szomorú vagyok a távozás miatt, de magammal viszem azt a felejthetetlen élményt, amit a klub-világbajnokság megnyerése jelentetett" – tette hozzá Benítez, aki köszönetet mondott Morattinak, amiért a nyáron őt választotta vezetőedzőnek.

Benítez utódja minden bizonnyal a korábban a Milant irányító Leonardo lesz.

Legfrissebb hírek

La Liga: Barcelona–Real Sociedad

Spanyol labdarúgás
6 perce

A férfi kézilabda NB I-ben az FTC nyerte az ETO elleni csatát

Kézilabda
10 perce

Alig több mint három perc alatt lerendezte az erdélyi derbit a Gyergyó

Jégkorong
13 perce

A Szolnoké a bronz a férfi vízilabda Magyar Kupában

Vízilabda
13 perce

Női kézilabda El: szerb ellenfél vár az Esztergomra

Kézilabda
28 perce

Női kézi BL: Vámos Petra hat gólt dobott, harmadszor is nyert a Metz

Kézilabda
29 perce

NB I: ETO FC–Ferencváros

Labdarúgó NB I
38 perce

Cselgáncs World Tour: négy magyar Grand Prix-érem Csingtaóból, egy ezüst Prágából

Egyéb egyéni
40 perce
Ezek is érdekelhetik