Milan: David Beckham januárban mindenképpen visszatérne

Vágólapra másolva!
2009.08.14. 16:08
Címkék
Sikeres kölcsönjátéka után visszatérne a Milanhoz David Beckham, de csak a télen, miután véget érnek az Egyesült Államokban az ottani élvonalbeli pontvadászat, az MLS küzdelmei.

A Los Angeles Galaxy csillaga már sokadszor nyilatkozik arról, hogy minden vágya újra a Milanhoz igazolni, különös tekintettel arra, hogy csakis így marad esélye válogatottja keretének tagjaként eljutni a 2010-es világbajnokságon. A Los Angeles Galaxy csillaga már sokadszor nyilatkozik arról, hogy minden vágya újra a Milanhoz igazolni, különös tekintettel arra, hogy csakis így marad esélye válogatottja keretének tagjaként eljutni a 2010-es világbajnokságon.

"Nagyon egyszerű: vissza akarok térni a Milanhoz, és a Milan boldog, hogy visszatérek hozzájuk – nyilatkozta Beckham a Gazzetta dello Sportnak. – Jelenleg nem tárgyalunk, hiszen a Galaxyre koncentrálok. Semmi akadályát nem látom annak, hogy a Milanban folytassam, miután januárban újra megnyílik a játékospiac."

Legfrissebb hírek

Bodor Boldizsár az Újpest győzelme után: Bárki is jön, én szívesen segítem a munkáját

Labdarúgó NB I
39 perce

Osztrák hokiliga: három fehérvári pont került a fa alá

Jégkorong
49 perce

Női kosárlabda NB I: a DVTK 27 ponttal győzött a Vasas Akadémia otthonában

Kosárlabda
1 órája

Raphinha és Yamal gólja döntött, a Barca nyert az 50 percet tíz emberrel játszó Villarreal otthonában

Spanyol labdarúgás
1 órája

Vívás: taroltak a fővárosi klubok az országos bajnokság csapatversenyén

Egyéb egyéni
1 órája

Litván válogatott védővel erősített az MTK

Labdarúgó NB I
1 órája

Felejthető meccsen ikszelt Mainzban a St. Pauli

Német labdarúgás
1 órája

Női röplabda Extraliga: a „nagy” Vasas legyőzte a „kis” Vasast

Röplabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik