Serie A, Juventus: Deschamps lehet Capello utódja

Vágólapra másolva!
2006.06.21. 02:20
Címkék
A francia Didier Deschamps már tárgyalásokat folytat a bundabotrányban érintett Juventus vezetőségéve,l esetleges vezetőedzői kinevezéséről.
A visszaélésekkel meggyanúsított klub jelenlegi trénere Fabio Capello, de ő feltehetőleg távozik a posztjáról, ha a csapatot alsóbb osztályba sorolják.

"Kész vagyok az együttest edzeni, függetlenül attól, melyik ligában szerepel a következő szezonban. Monte-Carlótól nincs messze Torino. Pályafutásom legszebb és leghasznosabb éveit töltöttem a Juventusnál. Ez egy olyan csapat, amely mindig a győzelemért játszik, s ez megegyezik az én mentalitásommal." - nyilatkozta a klub korábbi klasszisa.

Deschamps kijelentette, hogy a Carlo Sant,Albano ügyvezetővel és Alessio Secco sportigazgatóval folytatott megbeszélések után rendkívül bizakodó.

Játékosként a francia válogatottal világ- és Európa-bajnoki címet szerzett, a Juventussal 1996-ban a BL-trófeát hódította el.
Edzőként 2004-ben a Monacót BL-döntőig vezette.
Legfrissebb hírek

„Ha távozni akar, a feltételek egyértelműek” – a Fenerbahce ragaszkodna Mourinhóhoz

Minden más foci
7 perce

Rendkívül fordulatos meccsen a csehek legyőzték Svájcot a hoki-vb magyar csoportjában

Jégkorong
8 perce

A Falco jutott be elsőként a döntőbe a férfi kosárlabda NB I-ben

Kosárlabda
23 perce

Kinek szurkol és milyen sportokat szeret az új pápa?

Egyéb egyéni
29 perce

A Grund nagykövetei lettek a válogatott női kosarasok és Gera Dániel is

Kosárlabda
42 perce

Mads Pedersen veheti fel először a rózsaszín trikót

Kerékpár
50 perce

Legendák vonultak vissza, új sztárok születtek – ilyen volt a biatlonidény

Képes Sport
1 órája

Siti Beáta: A védekezés, a kapusteljesítmény és az érzelmek dönthetnek a Győr–FTC rangadón

Kézilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik