Ökölvívás: Saúl Álvarez Shane Mosleyt is simán megverte

2012.05.06. 09:55
Címkék
A három súlycsoportban világbajnoki címig jutó Shane Mosley sem tudta megállítani a szupersztár státusz felé üstökösként száguldó Saúl Álvarezt.

A Bokszvilágtanács (WBC) 21 esztendős nagyváltósúlyú világbajnoka túl nagy és túl erős volt Mosley számára, aki gyakorlatilag menetet sem igazán tudott nyerni az összecsapás alatt.

Álvarez a pontozók szerint 119:109, 119:109 és 118:110 arányban bizonyult jobbnak Mosleynál, és ezzel negyedik alkalommal védte meg címét.

www.profiboksz.hu

Legfrissebb hírek

Szombati sportműsor: kezdődik a női kézilabda BL budapesti négyes döntője

Birkózás
5 órája

Győzelemmel kezdte női röplabda-válogatottunk az Európa-ligát

Röplabda
5 órája

Varga Barnabás duplájával győzelem Finnország ellen; Per Johansson: Olyan magas szintre jutottunk, amit korábban el sem képzeltem

E-újság
5 órája

Vb 2026: megsérült a németek szupertehetsége, nem lesz ott a tornán

Foci vb 2026
5 órája

Búcsú aranyfényben – Kő András publicisztikája

Minden más foci
6 órája

A győri dinasztia – Jakus Barnabás jegyzete

Kézilabda
6 órája

Marco Rossi a bravúrokat bemutató Yaakobishvili Áront és a hibája után stabilan játszó Osváth Attilát is megdicsérte

Magyar válogatott
6 órája

Yaakobishvili Áron: Egész kiskoromban arról álmodtam, hogy eljöjjön ez a nap

Magyar válogatott
7 órája
Ezek is érdekelhetik