Profi ökölvívás: Khan hadd sírjon, Peterson bokszoljon ellenem - Bradley

2011.12.12. 11:50
Címkék
A WBO kisváltósúlyú profi ökölvívó-világbajnoka, az amerikai Timothy Bradley természetesen megtekintette a hétvégi Amir Khan-Lamont Peterson összecsapást, és úgy gondolja, az újdonsült WBA/IBF bajnoknak inkább ellene kellene szorítóba lépnie.

„Szerintem Petersonnak hagynia kellene a fenébe Amir Khant, hadd siránkozzon, és élje át, milyen ez, hiszen ő az, aki nem szokott senkinek sem visszavágót adni. Petersonnak inkább Tim Bradley elé kellene odaállnia, és megpróbálni revánsot venni” – mondta Bradley, aki 2009-ben nagy pontkülönbséggel győzte le az akkor még veretlen honfitársát. Bradley, aki 2009-ben nagy pontkülönbséggel győzte le az akkor még veretlen honfitársát.

Mint ismert, a brit Amir Khan több alkalommal kihívta Timothy Bradleyt, ő azonban a hivatalos indoklás szerint promoteri problémái, illetve az ajánlatban szereplő elégtelen összeg miatt nem állt ki a szigetországi ökölvívó ellen.

www.profiboksz.hu

Legfrissebb hírek

Női hoki-vb: ismét győztek az olaszok

Jégkorong
3 perce

Ousmane Dembélé és a PSG egyelőre nem akar szerződéshosszabbításról tárgyalni

Francia labdarúgás
11 perce

Nem számított rá, mégis ezüstérmet szerzett a Császta Trail-en

Csupasport
41 perce

NHL: századik meccsét vívta egymás ellen Ovecskin és Crosby

Amerikai sportok
42 perce

Superliga: Metaloglobus–Csíkszereda

Minden más foci
50 perce

„Ez egy kicsit más” – új szerepbe került a magyar válogatott légiós

Légiósok
1 órája

Barcola felépült, ő is tagja a PSG Liverpoolba utazó BL-keretének

Bajnokok Ligája
1 órája

Úszás: Szabó Álmos azt sem bánja, ha Milák Kristóf kikap az ob-n

Úszás
1 órája
Ezek is érdekelhetik