Profi ökölvívás: hivatalosan is bejelentették Márquez és Díaz meccsét

2010.05.03. 19:18
Címkék
A Golden Boy Promotions hivatalosan is bejelentette, hogy július 31-én megrendezik az elmúlt év legjobb profi ökölvívó meccsének a visszavágóját. A Juan Manuel Márquez-Juan Díaz könnyűsúlyú világbajnoki meccsnek Las Vegas ad majd otthont és a két klasszis egyaránt részt vett a bejelentésen.

„Sok ember azt mondja, hogy győzelmi kényszerben vagyok. Én nem így látom. A visszavágás lehetőségét keresem. Ezt a meccset elraktam az agyam mélyére és újra előveszem, a kilencedik menettől kezdődően" – mondta az első találkozó vesztese.

„Két okom van rá, hogy újra megmérkőzzek Juan Díazzal. Az első, hogy ő egy igazi klasszis, aki megérdemli a visszavágót. A másik, hogy az emberek szeretnének újra egy olyan kiváló meccset látni, mint amilyen az első találkozásunk volt" – mondta Márquez, aki a WBO és a WBA világbajnoki címek védőjeként érkezik a derbire.

Forrás: profiboksz.hu

Legfrissebb hírek

Perceken belül két világcsúcs is megdőlt a zürichi Gyémánt Liga-fordulóban

Atlétika
16 perce

Várkonyiék a hosszabbításban buktak el, Markgráfék továbbjutottak a Konferencialiga rájátszásában

Európa-konferencialiga
19 perce

A Trabzon piros lapja után gyorsan vezetést szerzett a Fradi a visszavágón – videók

Európa-liga
30 perce

Yaakobishvili Antal kölcsönbe Madridba került – hivatalos

Légiósok
42 perce

Drámai meccsen vereség a lettektől – már nem juthat tovább a magyar válogatott a női röplabda Eb-n

Röplabda
44 perce

Vadnai Jonatán őrzi harmadik helyét az ILCA 7-vb-n

Egyéb egyéni
52 perce

Egy félidő után összesítésben kétgólosra nőtt a Ferencváros előnye az ismét emberhátrányba kerülő törökökkel szemben

Európa-liga
53 perce

La Liga: Barcelona–Athletic Bilbao

Spanyol labdarúgás
53 perce