Ökölvívás: Csehországban és Horvátországban a válogatott

2009.05.12. 16:38
Címkék
Szerdától két nemzetközi versenyen, a csehországi Ustí nad Labemben és a horvátországi Pulában szerepelnek a magyar ökölvívó-válogatott tagjai.
Csehországban rendezik az erősebb tornát, amelyre Kovács László szövetségi kapitány vezetésével hét bokszoló utazott el. A viadal színvonalát jól érzékelteti, hogy többek között orosz és kubai versenyzőkkel kell majd megküzdeni az érmekért.Ustí nad Labemben lép majd ringbe az Európa-bajnoki bronzérmes Varga Miklós (60 kg), az olimpikon Kalucza Norbert (51), a junior világbajnok Bacskai Balázs (69) és a vb-negyeddöntős Darmos József (91) is.Pulában, a 2004-ös Eb helyszínén kilenc főből áll majd a magyar különítmény. Itt méreti meg magát az idén sok sérüléssel bajlódó Eb-második Káté Gyula (64 kg), és a tavalyi kontinenstornán meglepetésre bronzérmes Ungvári István (48) is.Egyik versenyen sem indul ugyanakkor a világbajnoki és olimpiai ötödik Szellő Imre, aki igazoltan marad távol, hiszen a felesége bármelyik pillanatban életet adhat a kislányuknak.
Legfrissebb hírek

A norvég szurkolótábor bemutatja: evezőkkel hajtott metró!

Foci vb 2026
8 perce

A portugál Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB I
8 perce

Jérémy Doku apa lett, Új-Zéland ellen térhet vissza a belga csapatba

Foci vb 2026
22 perce

Elkezdődött a második félidő!

Foci vb 2026
36 perce

Messi meglőtte a rekordot jelentő 17. vb-gólját – nézze meg mindet!

Foci vb 2026
46 perce

Ochoa védi a mexikói kaput az utolsó csoportmeccsen

Foci vb 2026
48 perce

Argentína 1–0-ra vezet a félidőben

Foci vb 2026
54 perce

Vezet Argentína, Messi most már egyedüli gólrekorder lett

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik