NFL: Tom Bradyt választották meg a szezon legjobb támadójátékosának

Vágólapra másolva!
2011.02.02. 07:59
Címkék
A New Englandet erősítő Tom Bradyt választották meg a 2010-es szezon legjobb támadójátékosának az észak-amerikai profi amerikaifutball-bajnokságban. A 33 éves irányító pályafutása során másodszor kapta meg a megtisztelő címet.

Bradyre az ötven szavazásra jogosult szakíró, illetve tv-kommentátorból 21-en szavaztak, míg a második legtöbb voksot (11) a Philadelphia Eagles irányítója, Michael Vick kapta. A harmadik helyen a Houston Texans futójátékosa, Arian Foster végzett 7 szavazattal.

Brady az alapszakaszban szenzációsan játszva, 14–2-es mérleghez segítette csapatát, a főcsoport-elődöntőben azonban a New York Jets 28–21-re legyőzte a Hazafiakat.

A sztárirányító korábban a 2007-es idény végén kapta meg a díjat, akkor a Patriots a Super Bowlig veretlen maradt.

Legfrissebb hírek

Ferran Torres triplázott, a Barca gálázott a későn ébredő Betis ellen

Spanyol labdarúgás
5 perce

Videó: tökéletes befejezés – Szoboszlai Dominik góljával vezetett újra a Liverpool a Leeds ellen, egy ideig...

Angol labdarúgás
11 perce

Hiába Szoboszlai gólja, a Leeds a 96. percben kiegyenlített a Liverpool ellen

Angol labdarúgás
12 perce

Női kézi-vb: Montenegró parádés kapusteljesítménnyel ejtette ki Szerbiát, majd a spanyolok vereségével tovább is jutott

Kézilabda
35 perce

Férfi kézi NB I: 16 góllal győzött Szigetszentmiklóson a Fradi

Kézilabda
39 perce

A Como kiütése után élre állt az Inter

Olasz labdarúgás
43 perce

Sárkány Zalán rövid pályás Európa-bajnok 800 méteres gyorsúszásban

Úszás
1 órája

Hozta a kötelezőt, és őrzi vezető helyét a Lens

Francia labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik