Találatok a Venezuela címkére

Találatok száma: 82

Vb 2022: Ecuador kiütötte Kolumbiát; Chile kikapott

2020-11-17 22:47:01

Ecuador 6–1-re kiütötte Kolumbiát a dél-amerikai világbajnoki selejtező negyedik fordulójában.

foci vb 2022 Venezuela Kolumbia Ecuador Chile CONMEBOL

Vb 2022: Neymar három góllal döntött, megelőzte Ronaldót

2020-10-14 06:42:20

Neymar három góljára építve Brazília labdarúgó-válogatottja 4–2-re győzött Peru vendégeként a 2022-es világbajnokság dél-amerikai selejtezőjének szerda hajnali mérkőzésén. Ecuador meglepetésre, szebbnél szebb gólokkal simán legyőzte Uruguayt, nehezen kiharcolt három ponttal gyarapodott Paraguay és Argentína, míg Kolumbia Radamel Falcao 91. percben szerzett góljával mentett pontot Chilében.

vb-selejtező vb 2022 foci vb 2022 Venezuela Uruguay Peru

Vb 2022: ötösre vizsgázott Brazília az első fordulóban

2020-10-10 08:56:03

Kiütéses győzelmet aratott Brazília a 2022-es labdarúgó-világbajnokság dél-amerikai selejtezőjének első körében. A brazilok mellett Kolumbia is magabiztosan nyert.

vb 2022 Venezuela Roberto Firmino Philippe Coutinho Neymar Marquinhos

Világfutball: elhunyt a venezuelai szövetség elnöke

2020-08-06 13:23:12

Elhunyt Jesús Berardinelli, a Venezuelai Labdarúgó-szövetség (FVF) korrupcióval vádolt elnöke abban a caracasi kórházban, ahová letartóztatása után, 16 napja került egészségügyi panaszokkal.

labdarúgás Venezuela

Venezuela: a Porto és a Sporting korábbi trénere az új kapitány

2020-02-04 18:14:42

José Peseirót nevezték ki a venezuelai labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányának.

Venezuela José Peseiro

Venezuela: szűk négy év után távozik a szövetségi kapitány

2020-01-02 13:23:26

Lemondott posztjáról Rafael Dudamel, a venezuelai labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.

Venezuela Rafael Dudamel

Felkészülés: látványos gólok és brazil győzelem Abu-Dzabiban

2019-11-19 15:43:46

A brazil labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen 3–0-ra legyőzte Dél-Koreát Abu-Dzabiban. A dél-amerikaiak látványos gólokkal intézték el ázsiai ellenfelüket, és így tett Venezuela is Japánnal.

felkészülés brazil válogatott Venezuela Japán Horvátország Dél-Korea

Férfi kosár-vb: kiütéses sikerrel kezdtek a szerbek és a spanyolok

2019-08-31 13:13:27

Szombaton a csoportmérkőzésekkel kezdetét vette a férfi kosárlabda-világbajnokság Kínában. Első körben az aranyéremre is nagy esélyes Szerbia 105–59-re kiütötte Angolát, Lengyelország Venezuela ellen nyert. Az oroszok rendkívül izgalmas összecsapáson arattak szoros győzelmet Nigériával szemben. Később Spanyolország simán megverte Tunéziát.

férfi kosárlabda férfi kosár-vb Venezuela Tunézia Szerbia Spanyolország

Videó: ilyen van? Egy galamb „szerelte” az argentint

2019-06-29 10:12:02

A Copa América egyik legkülönösebb jelenetét láthattuk a péntek esti Venezuela–Argentína mérkőzésen. Az argentinok egyik futballistája, Rodrigo De Paul két venezuelai között próbálta megtartani a labdát, amikor váratlan akadályba ütközött… Egy galamb „szerelte” az Udinese játékosát, majd a biztonság kedvéért Darwin Machís is odalépett neki.

videó Venezuela Rodrigo De Paul Copa América Argentína

Copa América: Lautaro lecsapott, összejött a brazil–argentin

2019-06-28 22:46:43

Az argentin labdarúgó-válogatott lesz a házigazda Brazília ellenfele a szerdán 2.30-kor kezdődő Copa América-elődöntőben, mivel a negyeddöntőben Lautaro Martínez és Giovani Lo Celso góljával 2–0-ra legyőzte Venezuelát.

Ángel Di María Venezuela Lautaro Martínez Giovani Lo Celso Copa América Argentína

Copa América: a brazilok nagyon kitömték Perut

2019-06-22 21:48:49

Brazília már az első félidőben háromgólos előnyt szerzett Peru ellen, és végül 5–0-ra meg is nyerte utolsó csoportmérkőzését a Copa Américán. A házigazda selecao csoportelsőként jutott be a legjobb nyolc közé, mögötte pedig Venezuela lett a másik biztos továbbjutó, mivel a szombati játéknap másik meccsén 3–1-re legyőzte Bolíviát. Peru sorsa a többi kvartett hátralévő találkozóitól függ.

Venezuela Roberto Firmino Peru Copa América Brazília Bolívia

Copa América: videós átok sújtotta a brazilokat

2019-06-19 06:30:50

Három gólt szerzett a brazil labdarúgó-válogatott Venezuela ellen, mégis 0–0-s döntetlen került a jegyzőkönyvbe a két csapat szerda hajnali Copa América-csoportmérkőzése után.

Venezuela Peru Copa América Brazília Bolívia

Copa América: itt az év védése – hihetetlen, mit hagyott ki Peru

2019-06-15 23:10:20

A Copa América második meccsén Porto Alegrében Peru képtelen volt legyőzni az A-csoportban Venezuelát, pedig a 75. perctől emberelőnyben játszott Luis Mago második sárga lapos kiállítása után.

Venezuela Peru Copa América

Felkészülés: hétgólos brazil győzelem – és újabb sérülés

2019-06-09 21:54:38

A hazai rendezésű Copa Américára készülő brazil labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen 7–0-ra megverte Hondurast Porto Alegrében. A selecao szurkolóinak öröme azonban nem lehet felhőtlen, mert Neymar után újabb játékosuk sérült meg: Arthur Melo, az FC Barcelona középpályása.

felkészülési mérkőzés felkészülés brazil válogatott Venezuela Honduras Brazília

Videó: apja csapatát ütötte ki, nem bírta könnyek nélkül

2019-05-23 11:33:55

Futballpályán ritkán látható jelenetnek lehettek szemtanúi azok, akik megnézték a venezuelai élvonalban a Academia Puerto Cabello és a Deportivo Táchira egymás elleni összecsapását. A Carlos Maldonado által irányított Cabello 2–1-re vezetett a rájátszásért folytatott küzdelemben, amikor jött az edző fia…

videó Venezuela Puerto Cabello Giancarlo Maldonado Deportivo Tachira Carlos Maldonado

Kép: átlogózott mez, kiakadtak a válogatott játékosok

2019-03-27 16:35:59

Mint arról beszámoltunk, a katalán labdarúgó-válogatott idei első felkészülési mérkőzésén 2–1-re legyőzte Venezuelát a Girona stadionjában, a Montiliviben. Az összecsapást követően a dél-amerikai csapat háza táján kisebb botrány robbant ki, mivel a futballistáknak átlogózott felszerelésben kellett játszaniuk – számolt be róla a Sky Sports.

Venezuela Givova Decathlon

Felkészülés: Piquéék legyőzték az argentinverő Venezuelát

2019-03-25 23:55:17

A katalán labdarúgó-válogatott idei első felkészülési mérkőzésén 2–1-re legyőzte Venezuelát a Girona stadionjában, a Montiliviben.

felkészülési mérkőzés felkészülés Venezuela Katalónia

Felkészülés: Argentína kikapott Messi visszatérő mérkőzésén

2019-03-22 23:07:43

Argentína 3–1-es vereséget szenvedett Venezuelától Madridban válogatott felkészülési mérkőzésen. Az argentin csapatban a világbajnokság óta először lépett pályára Lionel Messi, aki végigjátszotta a találkozót.

Venezuela Lionel Messi Argentína

Argentína: Messi a vb óta először a válogatott keretében

2019-03-01 20:02:06

Először került be az argentin labdarúgó-válogatott keretébe a tavalyi világbajnokság óta Lionel Messi, aki márciusban a Venezuela és a Marokkó elleni felkészülési mérkőzésen léphet ismét pályára a nemzeti csapatban.

argentin válogatott Venezuela Marokkó Lionel Messi Argentína

Videó: az év kommentátora? F1-es autót utánozva közvetített

2019-02-07 13:21:50

Még csak február eleje van, de könnyen lehet, hogy máris megvan az év kommentátora! Az U20-as dél-amerikai kontinenstornán lejátszott Venezuela–Brazília (2–0) mérkőzést elképesztő szenvedéllyel tudósító férfi egészen különleges elemet csempészett bele a közvetítésébe: az egyébként duplázó Jan Hurtado szólóját egy Formula–1-es autó hangját utánozva dobta fel.