Találatok a Varga címkére

Találatok száma: 8

A Gyirmót vereséggel, a bajnok Ferencváros győzelemmel zárta az idényt

2022-05-14 13:19:41

Az élvonaltól már korábban elbúcsúzó Gyirmót FC Győr hazai pályán 2–1-re kikapott a bajnok Ferencvárostól a labdarúgó NB I 33., utolsó fordulójában.

onlive! közvetítés Varga Barnabás Varga NB I 33. forduló NB I

Női tőr Világkupa: Mohamed arany-, Varga ezüstérmes

2009-01-09 10:47:20

Mohamed Aida nyerte meg a női tőrözők budapesti Eximbank Világkupa-versenyét. Az ezüstérem is magyar vívónak, Varga Gabriellának jutott, a döntőben Mohamed 15-5-re győzött.

Varga Mohamed Aida Gabriella tőr

Vívás: negyedikként végzett a magyar női tőrválogatott

Az már a múlt hét végén, a gdanski négy közé kerüléssel biztossá vált, hogy a csapat ott lesz az olimpián, a mostani szereplés pedig - Bernát Zoltán szövetségi kapitány szerint - azt jelenti, hogy az együttes az oroszok mögött valószínűleg másodikként zárja a kvalifikációs sorozatot. Jelentősége ugyanakkor innentől kezdve annak lesz, hogy a további Világkupa-viadalokon tudja-e tartani pozícióját, mivel a pekingi kiemelés az alapján készül majd.

Mohamed Aida Varga

Mohamed bronzérmet szerzett, Knapek és Újlaky a nyolc közé jutott

A Szentpéterváron zajló vívó-világbajnokságon a női tőrözőknél az első elődöntőben Mohamed Aida a hosszabbításban döntő tussal kapott ki az olasz Margherita Granbassitől, így utóbbi jutott be a fináléba, ahol a szintén olasz Valentina Vezzalival találkozik. Mohamed bronzérmes. Knapek Edina és Újlaky Virgine a nyolc közé jutott, Varga Gabriellát a nyolcaddöntőben a jó napot kifogó Mohamed búcsúztatta. A viadalt az olasz Valentina Vezzali nyerte, miután a döntőben három tussal verte honfitársát, Margherita Granbassit.

Mohamed Knapek Szentpétervár

Vívó-vb, Szentpétervár: Knapek, Mohamed, Újlaky a nyolc között

Knapek Edina, Mohamed Aida és Újlaky Virgine is bejutott a negyeddöntőbe, s mivel előbbi kettő azonos ágon szerepel, biztosan lesz magyar érmes a szentpétervári vívó-világbajnokság női tőr versenyében.

Hibátlan magyar válogatott, irány a berlini szuperdöntő!

2007-07-26 00:00:11

A magyar vízilabda-válogatott a Világliga második selejtezőkörének utolsó mérkőzésen teljesen sima, 13-5-s győzelmet aratott az orosz csapat felett Portugaletében, Spanyolországban. Ezzel nyolc győzelemmel, 110-56-os gólkülönbséggel jutottunk az augusztusi, belini szuperdöntőbe. A csoport másik továbbjutó helyén Románia vagy Horvátország végezhet.

Dani Varga világliga

Négyesélyes küzdelem várható a következő évi férfi pólóbajnokságban

2007-06-26 00:00:14

Úgy tűnik, az ősztől élesedik a küzdelem a férfi vízilabda bajnokságban. Az első négy helyezett (Vasas, Domino, Egere, Szeged) mindegyike döntős lehet.

Daniel Varga

A fontos pillanatokban a Vasas jobban koncentrált, mint a Domino

2007-06-22 00:00:10

Tizennyolc év és tizenkét elveszített döntő után nyerte meg tizennegyedik bajnoki aranyát a TEVA-VasasPlaket. A piros-kékek nagyszerű játékkal, teljesen megérdemelten győzték le az elmúlt hat év bajnokát, a Domino-BHSE-t.