Találatok a Vardar címkére

Találatok száma: 5

Férfi kézilabda BL: győzött a Montpellier és a Kielce

2021-10-13 22:03:30

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában a Montpellier 31–25-re legyőzte a Vardar Szkopjét. A B-csoportban a Vive Kielce 37–28-as diadalt aratott a Flensburg felett.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája Vardar Montpellier Kielce Flensburg

Videó: ritkán lövik ki ilyen pontosan a jobb felső sarkot

2013-11-12 18:30:33

Látványos gólt szerzett Allan Sexius, a Chicago Magic U18-as labdarúgócsapatának játékosa a Vardar elleni mérkőzésen a közép-amerikai bajnokságban. Sexius a 85. percben 1–1-es állásnál körülbelül 30 yardról (27 méter) nagyon kilőtte a jobb felső sarkot. A Chicago ezzel a találattal 2–1-re győzött.

videó Vardar Chicago Magic Allan Sexius

Videó: szenzációs gólt dobott a korábbi győri légiós

2013-11-05 17:04:30

Látványos gólt szerzett Jovanka Radicsevics a női kézilabda Bajnokok Ligája legutóbbi fordulójában lejátszott Podravka–Vardar (17–35) mérkőzésen. A vendégek montenegrói légiósa – aki korábban a Győri ETO-ban is játszott – egy az egyben tört a hazai kapura. Felugrás után, de még a lövőmozdulat közben elengedte a labdát, amely így ívelten a kapus felett a hálóba szállt. Íme, a gól!

videó kézi BL Vardar Jovanka Radicsevics

Videó: tomboló nézők, feszült hangulat a macedón kézi döntőn

2013-06-03 15:40:52

A macedón férfi kézilabda-bajnokság döntőjében kissé feszült volt a hangulat, miután a Vardar megnyerte az összecsapást a Metalurg ellen. A szurkolók visszatartásához a biztonsági őrökre is nagy szükség volt. Íme!

videó kézilabda Vardar Metalurg

BL: BATE vagy Vardar, ma este ellenfelet kap a Loki - program

2012-07-25 09:22:13

Ma este eldől, hogy a BATE Boriszov vagy a Vardar Szkopje lesz a DVSC-Teva ellenfele a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójában. A fehérorosz csapat minimális előnnyel, két kapott góllal várja a párharc ma esti macedóniai visszavágóját.