Találatok a U17 címkére

Találatok száma: 356

Légiósok: Ansu Fati és Aubameyang lövését is védte már a Barca magyar kapusa

2022-10-18 22:54:36

A Barcelona U17-es csapatának kapusa, Yaakobishvili Áron vasárnap bemutatkozott a magyar U17-es labdarúgó-válogatottban Spanyolország ellen. A hollandok elleni felkészülési mérkőzés előtti napon beszélgethetett vele az NSO Tv stábja. Természetesen Barcelonáról is mesélt sokat: videónkból kiderül, hogyan került a katalán sztárcsapat akadémiájára, hogy kiknek a lövéseit védte már a nagycsapat edzésein, de mesél nekünk arról is, hogy korábban már a grúz és a spanyol válogatottba is hívták.

videó magyar U17-es válogatott légiósok Yaakobishvili Áron U17 NSO Tv

U17: Izland legyőzésével kezdte a Telki-kupát a válogatott

2022-08-16 20:29:13

Férfi U17-es válogatottunk győzelemmel kezdte a Telki-kupát: Belvon Attila együttese 4–2-re nyert Izland ellen.

U17-es magyar válogatott U17 Telki Kupa Belvon Attila

Puskás–Suzuki-kupa: a Real jutott a döntőbe, a Puskás Akadémia a bronzért küzdhet

2022-06-05 15:16:06

A Puskás Akadémia 1–0-ra kikapott a Real Madridtól a Felcsúton zajló U17-es nemzetközi utánpótlástorna, a Puskás–Suzuki-kupa vasárnapi játéknapján, így a felcsútiak a Flamengóval játszanak a bronzéremért. A Panathinaikosz a Budapest Honvéddal az ötödik, míg a Dunaszerdahely a Sportinggal a hetedik helyért lép pályára a hétfői helyosztón. A döntőbe elsőként a Dinamo Kijev jutott be, amely 3–2-re legyőzte a lisszaboniakat.

U17 Puskás–Suzuki-kupa Puskás-Suzuki-kupa Panathinaikosz Dunaszerdahely DAC

U17-es Eb: Franciaország hét év után újra Európa-bajnok

2022-06-01 22:37:40

Franciaország nyerte meg az izraeli U17-es labdarúgó Európa-bajnokságot, a döntőben a címvédő Hollandiát győzte le 2–1-re.

U17-es Eb U17 Hollandia Franciaország

Puskás-Suzuki-kupa: visszatér a Real, először indul a DAC és a Dinamo Kijev

2022-04-28 09:08:16

A Puskás-Suzuki-kupát szervező Puskás Akadémia a honlapján bejelentette, mely nyolc csapat vesz részt a június 2. és 6. között esedékes idei U17-es tornán.

orosz-ukrán háború U17 Puskás-Suzuki-kupa Puskás Akadémia Dinamo Kijev

„U19-ben nem lehet elvárás Európa legjobb nyolc csapata közé jutni”

2022-04-06 08:21:24

A múlt héten egy összeállításunkban már foglalkoztunk az utánpótlás-válogatottak márciusi Eb-selejtezőivel, összevetve a mostani, elitkörös szereplést – U17-ben és U19-ben is a 2. helyen zárt csoportjában a magyar csapat – a korábbi évek eredményeivel. Ezúttal Németh Antallal, a válogatottak szakmai vezetőjével értékeltük a látottakat.

válogatott magyar válogatott U19 U17 Tímár Krisztián Németh Antal

Az U-válogatottjaink és az utolsó percek – Sanchóék ellen is kapituláltunk már

2022-03-31 15:27:57

Bár matematikailag az U17-es válogatottnak még maradt minimális esélye az Eb-kvalifikációra, reálisan nézve egyik korosztályos labdarúgó-válogatottunknak sem sikerül idén kivívnia a kontinenstornán való szereplést jogát. Összeállításunkban átnézzük a korosztályos válogatottak Eb-selejtezős meccseit az elmúlt évekből. Kiderül, hogy az U19-eseknél a törökök ellen az utolsó tíz percben bekövetkező rövidzárlat nem példa nélküli az elmúlt éveket tekintve.

U21 U19 U17 Tímár Krisztián Szélesi Zoltán Magyarország

Schäfer, Szalai és Szoboszlai nyomában – U-válogatottak az Eb-ért

2022-03-23 07:44:27

Németh Antal 2014-től szövetségi edzőként dolgozott a labdarúgó utánpótlás-válogatottaknál, 2020-ig, idén januárban pedig, egy másfél éves dunaszerdahelyi kitérőt követően az U-válogatottak szakmai vezetője lett. Új pozíciójában máris itt az első nagy szakmai kihívás: egy héten belül három korosztályban nyolc Eb-selejtezőn lépnek pályára a magyar válogatottak, a sort szerda este Izrael ellen kezdi meg az U19-es válogatott.

válogatott magyar válogatott U21 U19 U17 Tímár Krisztián

MLSZ: U17-eseink Hollandiával is egy csoportban az elitkörben

2021-12-08 16:09:48

Az Európai Labdarúgó-szövetség szerdán elkészítette az U19-es és az U17-es Európa-bajnokság selejtezőjének elitkörös csoportbeosztását. Mindkét korosztályban érdekelt a magyar válogatott.

elitkör U19-es magyar válogatott U19 U17-es magyar válogatott U17 MLSZ

Puskás–Suzuki-kupa: ismét döntőre készülhet a Puskás Akadémia

2021-07-29 16:15:32

A Puskás Akadémia 3–0-ra legyőzte a horvát NK Osijeket a Felcsúton zajló Puskás–Suzuki-kupa utánpótlástorna csoportkörének záró, 3. fordulójában.

U17 Sporting CP Puskás-Suzuki-kupa Genk Csíkszereda Bayern München

Puskás–Suzuki-kupa: a Honvéd harmadszor is döntetlenezett

2021-07-28 17:46:30

A Budapest Honvéd 2–2-es döntetlent játszott a belga Genkkel a Felcsúton zajló a Puskás–Suzuki-kupa B-csoportjának 3. fordulójában.

U17 Sporting CP NK Osijek Genk Flamengo Budapest Honvéd

Puskás–Suzuki-kupa: gálázott, újra győzött a Puskás Akadémia

2021-07-27 16:36:14

A Bayern München után a Csíkszeredát is legyőzte a Puskás Akadémia a Puskás–Suzuki-kupán, a házigazda 5–1-re nyert a második mérkőzésén Felcsúton. A Budapest Honvéd a brazil Flamengo után a portugál Sportinggal is gól nélküli döntetlent játszott.

U17 Sporting CP Puskás-Suzuki-kupa Puskás Akadémia Genk Flamengo

U17: újra Puskás-Suzuki-kupa!

2021-07-01 15:42:49

Egy év kihagyás után Felcsúton ismét megrendezik Európa egyik legnagyobb U17-es tornáját. A 14. Puskás-Suzuki-kupán a rendező Puskás Akadémia hat elvesztett döntő után először szeretne nyerni.

U17 Puskás-Suzuki-kupa

UEFA: 2023-ban Magyarország rendezi az U17-es Eb-t

2021-04-19 17:03:47

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Magyarország kapta meg a 2023-as U17-es Európa-bajnokság rendezési jogát.

UEFA U17-es válogatott U17-es Európa-bajnokság U17-es Eb U17 Magyarország

U17-es válogatott: gólzáporos meccsen nyertünk Szerbia ellen

2021-03-10 16:08:23

A magyar U17-es labdarúgó-válogatott 4–3-ra legyőzte Szerbiát a Szegeden rendezett felkészülési mérkőzésen.

U17-es válogatott U17 Szerbia Magyarország MLSZ

MLSZ: eldőlt, mely utánpótláscsapatok küzdhetnek a bajnoki címért a tavasszal

2021-02-23 12:06:47

Bepótolták a járvány miatt az őszről elhalasztott bajnoki mérkőzéseket a Magyar Labdarúgó-szövetség U19-es, U17-es és U16-os kiemelt bajnokságaiban, így eldőlt, hogy a tavasszal, milyen célokért küzdhetnek a csapatok.

utánpótlás U19 U17 U16 NB I MLSZ

FIFA: elmarad az U17-es és az U20-as vb 2021-ben

2020-12-25 11:04:36

A koronavírus-járvány miatt az U17-es és az U20-as férfi labdarúgó-világbajnokságot sem rendezik meg 2021-ben.

koronavírus U20-as vb U20 U17-es vb U17 FIFA

UEFA: törölték a 2021-es U17-es Európa-bajnokságokat

2020-12-18 12:21:37

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) pénteken bejelentette, hogy 2020-hoz hasonlóan jövőre sem rendezi meg a férfi és a női U17-es Európa-bajnokságot.

magyar U17-es válogatott koronavírus UEFA U19 U17-es Eb U17

Válogatott: ellenfeleket kaptak az U17-esek és az U19-esek a 2022-es Eb selejtezőjére

2020-12-09 11:03:04

Az Európai Labdarúgó-szövetség szerdán elkészítette a 2022-es U17-es, valamint az U19-es Európa-bajnokság selejtezőjének csoportbeosztását.