Két éve, hogy nincs közöttünk a korábbi kosárlabdázó, a szívrohamban elhunyt Sitku Ernő, akinek gyermekei Sopronban a legnagyobb sikereiket érték el az azóta eltelt időben. Nagy fájdalmuk, hogy édesapjuk ezt már nem érhette meg.

Sopron Basket Sopron Sitku Zsuzsanna Sitku Márton Sitku Ernő Képes Sport

Férfi kosár NB I: újra győzött a Kecskemét és a Fehérvár is

2022-05-21 21:23:20

A férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének 2. mérkőzésein a Kecskemét és a Fehérvár is győzött a Szolnok, illetve a Sopron ellen, így mindkettő 2–0-ra vezet az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcban.

férfi kosárlabda NB I Szombathely Szolnok Szedeák Sopron OSE

Női kosár NB I: harmadszor is legyőzte a Szekszárdot, bajnok a Sopron!

2022-04-23 15:43:45

A Sopron Basket 74–52-re legyőzte a Szekszárdot a női kosárlabda NB I döntőjének harmadik, szombati mérkőzésén, így 3–0-ra megnyerte a párharcot, ezzel pedig bajnok lett!

női kosár NB I Sopron Basket Sopron

Női kosár: tisztes helytállás a szekszárdi cél Sopronban

2022-03-18 18:43:47

Az Atomerőmű KSC-nek legalább 17 pontos győzelemre lenne szüksége a címvédő otthonában, hogy megnyerje az alapszakaszt, de ennek nincs realitása.

női kosár NB I kosárlabda Sopron Atomerőmű

Női kosárlabda: két kulcsjátékosát is elveszítette a Sopron a hétfői edzésén

2022-02-01 08:41:35

Szerencsétlen módon két játékosa is megsérült a Sopron Basket női kosárlabdacsapatának a hétfői edzésen.

kosárlabda Sopron Basket Sopron Nevena Jovanovics Fegyverneky Zsófia

Női kosár Euroliga: a Sopron átgázolt a Galatasarayon

2022-01-26 22:45:50

A meccs nagy részében feszesen védekezett és ötletesen támadott a Sopron Basket a Galatasaray ellen, aminek köszönhetően az Euroliga-csoportkör hajrájában megtette az első lépést az elsőség megszerzése felé.

női kosárlabda Euroliga kosárlabda Sopron Basket Sopron Galatasaray

Női kosár NB I: a Sopron és a Szekszárd is győzött

2022-01-05 19:31:58

A Sopron Basket az ELTE BEAC Újbudát (92–64), az Atomerőmű KSC Szekszárd a TFSE-MTK-t (97–70), a DVTK a Ceglédet (85–62), az UNI Győr a Vasast (76–63), míg a Luovika-FCSM Csata a BKG-PRIMA Szigetszentmiklóst (86–81) győzte le a a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

női kosárlabda NB I női kosárlabda Sopron Ludovika-FCSM Csata DVTK

NB III: már nem Mátyus János a Sopron vezetőedzője

2021-12-06 12:01:47

A labdarúgó NB III Nyugati csoportjában SC Sopron hétfőn délelőtt a klub hivatalos Facebook-oldalán szűkszavú közleményben tudatta, hogy nem hosszabbítja meg az idén decemberben lejáró szerződését Mátyus Jánosnak, vagyis a vezetőedző távozhat a klubtól.

Sopron SC Sopron NB III Nyugati csoport NB III

Női kosár NB I: elrontotta a 4. negyedet a DVTK – soproni siker

2021-12-05 18:26:24

A DVTK az első három negyedet megnyerte, de az utolsóban csupán öt pontot dobott, így a Sopron 61–56-ra győzött a miskolci együttes otthonában a női kosárlabda NB I 10. fordulójában.

női kosárlabda NB I női kosárlabda kosárlabda Sopron Basket Sopron Aluinvent DVTK Miskolc

NB III: Csiszár Ákos távozik; új tulajdonost keresnek Sopronban

2021-11-25 22:39:53

A labdarúgó NB III Nyugati csoportjában szereplő SC Sopron elnöke, Csiszár Ákos és a felnőttcsapatot működtető gazdasági társaság ügyvezetője, Holpár Péter belátta, hogy a harmadosztályú együttes működtetéséhez új, tőkeerős tulajdonos szükségeltetik; emiatt sok céget megkerestek, szálljanak be a soproni futballba, de ez egyelőre nem hozott eredményt. Csiszár eközben bejelentette, hogy december 15-ével távozik, ám az új tulajdonos érkezéséig, illetve a bajnokság befejezéséig marad – számolt be erről a kisalfold.hu.

Sopron SC Sopron NB III Nyugati csoport NB III Csiszár Ákos

Női kosár Euroliga: a Sopron elveszítette a csoportrangadót

2021-11-24 19:21:00

A női kosárlabda Euroliga B-csoportja 6. fordulójának rangadóján a Galatasaray hazai pályán 67–61-re legyőzte a Sopron Basket együttesét. A Szekszárd 42 pontos vereséget szenvedett a Salamanca vendégeként.

női kosárlabda Euroliga kosárlabda Sopron Galatasaray

Női kosár Euroliga: a bécsi reptéren ragadt a Sopron

2021-10-26 16:12:07

Bécsben ragadt a Sopron Basket női kosárlabdacsapata, miután a Turkish Airlines törölte a Bécs–Isztambul járatát, amellyel az együttes 12.40-kor Törökországba repült volna – számolt be a hírről az origo.hu.

női kosárlabda Euroliga kosárlabda Sopron Basket Sopron Euroliga

Férfi kosár NB I: nyert a Falco; parádés fordítást mutatott be a Körmend

2021-10-16 18:58:49

A Falco KC Szombathely 85–70-re nyert a Kaposvári KK ellen, a Nyíregyháza idegenben győzött 90–82-re a Sopron KC ellen, míg az Egis Körmend 89–76-ra múlta felül a DEAC-ot a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

férfi kosár NB I Zalakerámia ZTE KK Sopron Nyíregyháza Kaposvári KK Falco KC Szombathely

Női kosár NB I: a Sopron lelépte a TFSE-t; győzött a Szekszárd is

2021-09-29 21:17:49

A címvédő Sopron az erőviszonyoknak megfelelően vendégként is lelépte riválisát, és 70–32-re nyert a TFSE-MTK vendégeként a női kosárlabda-bajnokság szerdai játéknapján. A Szekszárd 82-64-re győzött az ELTE BEAC Újbuda vendégeként

női kosár NB I TFSE Sopron MTK ELTE BEAC Újbuda

Férfi kosár NB I: a Falco kiütéssel győzte le a Sopront

2021-09-29 20:10:45

A férfi kosárlabda NB I szerda esti mérkőzésén a Falco KC Szombathely hazai pályán 95–64-re győzött a Sopron KC ellen.

férfi kosárlabda NB I Sopron Falco

NB III: Mátyus János lett a Sopron vezetőedzője

2021-09-09 09:55:56

Mátyus János veszi át a labdarúgó NB III-ban szereplő SC Sopron irányítását – számolt be róla a Győr-Moson-Sopron megyei klub a hivatalos oldalán.

Sopron NB III Mátyus János

Női kosár Euroliga: elkerülte a címvédőt a Sopron

2021-08-19 14:20:05

A magyar bajnok Sopron Basket elkerülte a címvédő Jekatyerinburgot a női kosárlabda Euroliga következő idényének csoportkörében.

női kosárlabda Sopron Basket Sopron Ludovika-FCSM Csata CMB Cargo UNI Győr Atomerőmű KSC Szekszárd

Bemutató: ismerős cselek – könyv jelent meg Keglovich Lászlóról

2021-06-11 18:47:53

Az ETO-stadion majdnem egy teljes szektorát megtöltötték a családtagok, barátok, egykori játékostársak, sportvezetők, meghívott vendégek és a média képviselői: sajtótájékoztató keretében mutatták be az „Ezt a cselt már ismerem” című könyvet és főszereplőjét, a 81 éves Keglovich Lászlót. Két győri újságíró, Cséfalvay Attila és Somodi Géza színes beszámolói, riportjai és sok fotó teszik méltóvá a kiadványt ahhoz a labdarúgóhoz, akit két város is a magáénak tekint.

könyvbemutató Sopron Keglovich László Győri ETO ETO FC Győr

Női kosár: A magyar játékosokra értékként tekintünk – Gáspár Dávid

2021-05-06 07:14:50

A Sopron Basket újsütetű bajnokcsapatának edzője úgy véli, minden kihíváshoz jól alkalmazkodtak, és elárulta, nem tartotta verhetetlennek csapatát.

női kosárlabda NB I Sopron Basket Sopron Gáspár Dávid

Női kosár NB I: a Szekszárd ötödik nekifutásra már legyőzné a Sopront

2021-04-28 09:36:37

Hisznek magukban az Atomerőmű játékosai, akik ebben az idényben még egyszer sem tudták legyőzni a női kosárlabda NB I döntőjének nyitó meccsét simán megnyerő és a finálé második felvonásán, szerdán Szekszárdon vendégeskedő Sopront.