Találatok a Sassuolo címkére

Találatok száma: 301

Serie A: Pjaca a hajrában döntött, győzött a Torino

2021-09-17 22:41:50

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójának nyitó mérkőzésén a Torino idegenben 1–0-ra legyőzte a Sassuolót. A három pont sorsáról döntő gólt Marko Pjaca szerezte.

Torino Serie A Sassuolo Marko Pjaca

Serie A: Mourinho győzelemmel ünnepelte 1000. edzői meccsét

2021-09-12 22:43:31

Az eddig hibátlan Roma a Sassuolo ellen is folytatta jó sorozatát, hiszen az utolsó pillanatokban szerzett góllal 2–1-re győzött a két csapat összecsapásán az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) harmadik fordulójában.

olasz labdarúgás olasz foci Serie A Sassuolo José Mourinho AS Roma

Serie A: szoros mérkőzésen maradt hibátlan a Napoli

2021-08-29 20:28:31

Az újonc Venezia után a Genoát is legyőzte a Napoli: 2–1-re megnyerte a két csapat vasárnapi összecsapását az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 2. fordulójában.

olasz labdarúgás olasz foci Serie A Sassuolo Sampdoria Napoli

Serie A: a hosszabbításban nyert az Atalanta; hibátlanul rajtolt az Inter

2021-08-21 18:18:30

Elrajtolt az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 2021–2022-es idénye. Az 1. forduló egyik első mérkőzésén a címvédő Internazionale 4–0-ra legyőzte a Genoát.

Verona Torino Serie A Sassuolo Olaszország Lazio

Juventus: orvosi vizsgálaton az Európa-bajnok középpályás – fotók

2021-08-18 13:34:55

A Juventus hivatalos oldalának tájékoztatása szerint Manuel Locatelli, a Sassuolo válogatott labdarúgója orvosi vizsgálatra érkezett a torinói klubhoz, azaz hamarosan az olasz rekordbajnokhoz szerződhet.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás Serie A Sassuolo Manuel Locatelli Juventus

Videó: fantasztikus lábmunka – Buffon 43 évesen is átért a hosszúra!

2021-08-03 17:15:39

A Parmába visszatérő Gianluigi Buffon 43 évesen is képes bravúrokra a legmagasabb szinten, ezt bizonyítja a Sassuolo elleni (0–3) felkészülési mérkőzésen bemutatott védése is a hétvégén. A legendás olasz kapus a rövidről ért át remek lábmunkával a hosszúra és hárította a ziccerben érkező támadó lövését, majd a földről felpattanva magához ölelte a labdát. Íme!

védés videó olasz labdarúgás olasz foci labdarúgás Sassuolo

Serie A: hamarosan betiltják a zöld mez használatát

2021-07-16 12:37:36

A 2022–2023-as évadtól nem használhatnak zöld mezt a csapatok az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalában (Serie A) – értesült erről a Football Italia.

olasz labdarúgás mez Serie A Sassuolo Lazio Atalanta

Micsoda hajrá, ezüstérmes a Milan, BL-be jutott a Juventus!

2021-05-23 20:30:27

Vasárnap zárult az olasz labdarúgó-bajnokság, a Serie A, az utolsó forduló nagy győztese a Milan, a Roma és a Juventus lett, a két nagy vesztes az ezüstéremről lemaradó Atalanta és a Bajnokok Ligája euróhalmait egy döntetlennel elpuskázó Napoli.

online! olasz labdarúgás Serie A Sassuolo Roma Napoli

Serie A: az ismét történelmet író Ronaldo vezérletével nyert a Juventus

2021-05-12 22:11:19

A Juventus 3–1-re nyert a Sassuolo otthonában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 36. fordulójában. A mérkőzésen Cristiano Ronaldo megszerezte 100. gólját a torinói együttesben. Futballtörténelmet írt ezzel CR, a Manchester United és a Real Madrid után a Juventus a harmadik klubja, amelyben tétmérkőzésen legalább száz gólt szerzett.

Torino Sassuolo Milan Juventus Cristiano Ronaldo

Videó: C. Ronaldo megszerezte 100. gólját a Juventusban!

2021-05-12 21:41:13

Cristiano Ronaldo megszerezte századik gólját a Juventus játékosaként! A portugál kiválóság a torinóiak Sassuolo elleni Serie A-mérkőzése során lőtte a jubileumot hozó gólt.

videó olasz labdarúgás Serie A Sassuolo Juventus Cristiano Ronaldo

Serie A: egygólos Sassuolo-siker Genovában

2021-05-09 13:35:37

A Sassuolo 2–1-re nyert idegenben a Genoa ellen az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 35. fordulójában.

olasz labdarúgás Serie A Sassuolo Genoa

Serie A: ikszelt az Atalanta, ezzel bajnok lett az Inter!

2021-05-02 17:05:51

Az olasz élvonal 34. fordulójában a listavezető Inter még szombaton legyőzte a Crotonét, s miután vasárnap a második helyen álló Atalanta nem tudott nyerni a Sassuolo ellen, ezzel eldőlt, hogy a milánóiak előnye immár behozhatatlan a tabella élén, s az Inter megnyerte a Serie A 2020–2021-es kiírását.

olasz foci Serie A Sassuolo Inter Atalanta

Serie A: a Sassuolo fordított a Milan otthonában

2021-04-21 20:09:42

A Sassuolo a hajrában fordított a Milan ellen, s 2–1-re nyert az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 32. fordulójának szerdai mérkőzésén.

Serie A Sassuolo Milan

Serie A: kétgólos hátrányból fordított a hajrában a Cagliari a Parma ellen

2021-04-17 19:02:57

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulójának szombati játéknapján a Sassuolo 3–1-re legyőzte a Fiorentinát, míg a Cagliari 4–3-ra nyert a Parma ellen otthon.

Serie A Sassuolo Parma Fiorentina Cagliari

Serie A: egy öngól döntötte el a hétfő esti bajnokit

2021-04-12 21:19:37

A Sassuolo 1–0-ra győzött a Benevento vendégeként az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 30. fordulójának hétfő esti mérkőzésén.

Serie A Sassuolo Benevento

Serie A: dráma Torinóban – 0–2-ről hazai győzelem

2021-03-17 17:17:56

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 24. fordulójából elhalasztott Torino–Sassuolo mérkőzést szerdán pótolták: a vendégek az első félidő után 2–0-ra vezettek, végül mégis vereséget szenvedtek.

Torino Simone Zaza Serie A Sassuolo

Serie A: Vlahovics triplázott, elintézte az újoncot a Fiorentina

2021-03-13 17:00:34

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 27. fordulójának szombati játéknapján a Sassuolo 3–2-re nyert a Veronát fogadva, ezzel megelőzte a tabellán ellenfelét, és feljött a 8. helyre. Késő délután a Fiorentina egyetlen félidő alatt lerendezte a Benevento elleni találkozót, köszönhetően az első játékrészben mesterhármasig jutó Dusan Vlahovicsnak. Késő este pedig a Genoa és az Udinese 1–1-es döntetlent játszott egymással.

Verona Serie A Sassuolo Fiorentina Dusan Vlahovics Benevento

Napoli: Milyen egy sz*r csapat – Insigne kiakadt a legutóbbi baki után

2021-03-05 09:03:42

Mint ismert, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 25. fordulójában a Sassuolo és a Napoli parádés meccsen 3–3-as döntetlent játszott egymással. A találkozó után a nápolyiak támadója, Lorenzo Insigne ingerülten káromkodott, amit a kamerák lencsevégre kaptak – olvasható a Football Italia oldalán.

videó Serie A Sassuolo Olaszország Napoli Lorenzo Insigne

Serie A: két gól 11-esből a 89. perc után – 3–3 a Sassuolo–Napoli

2021-03-03 20:32:31

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) szerdai, korábban kezdődő meccsén a Napoli kétszer is egyenlített a Sassuolo vendégeként, majd a 90. percben, 11-esből szerzett Lorenzo Insigne-góllal 3–2-re vezetett is, végül azonban egy újabb büntetőből egyenlítettek a hazaiak.

Serie A Sassuolo Napoli

Videó: nagyszerű gól a lengyeltől, akivel Gulácsiék baja is meggyűlhet

2021-03-03 19:52:17

A Napoli 56-szoros lengyel válogatott középpályása, Piotr Zielinski egy igazítás után gyönyörűen csavart a tizenhatos vonaláról ballal a jobb alsó sarokba a Sassuolo elleni olasz bajnokin (amelyen egy félidő után így is a Sassuolo vezetett 2–1-re). Vele Gulácsi Péterék baja is meggyűlhet a március 25-i Magyarország–Lengyelország vb-selejtezőn, 2021-ben ez már az ötödik bajnoki gólja volt.