Találatok a Saint-Etienne címkére

Találatok száma: 54

Ligue 1: negyedik győzelmét is megszerezte, élre állt a Rennes

2020-09-26 18:53:27

A francia labdarúgó-bajnokság élvonalának (Ligue 1) ötödik fordulójában a Rennes idegenben aratott háromgólos győzelmet a Saint-Étienne felett (0–3), ezzel pedig élre állt a tabellán. A játéknap másik összecsapásán a Marseille a 95. percben mentett pontot a Metz ellen.

Olympique Marseille Metz Ligue 1 Rennes Saint-Etienne

Videó: hatalmas tűzijátékot csaptak a szurkolók a PSG meccsén

2019-12-16 16:44:23

Óriási tűzijátékot csaptak a Saint-Étienne szurkolói a PSG elleni, 4–0-s vereséggel végződő francia bajnoki mérkőzésen. Kylian Mbappé 89. percben szerzett találata után valósággal vörösbe borult a lelátó, a játékvezető nem sokkal később le is fújta az összecsapást.

St. Etienne Saint-Etienne PSG Ligue 1 Kylian Mbappé

Ligue 1: az Angers cserecsatára 11 perc alatt triplázott a St.-Étienne ellen

2019-09-22 19:40:57

A francia élvonal 6. fordulójában vasárnap délután két mérkőzést rendeztek: a Rennes a Lille-t fogadva játszott 1–1-et, az Angers pedig úgy győzött 4–1-re a St.-Étienne ellen, hogy a félidőben még a vendégek vezettek 1–0-ra. A találkozó 65. percében, 1–1-nél aztán beállt a csádi válogatott Casimir Ninga az Angers-be, és a 78. és a 89. perc között mesterhármast szerzett.

Saint-Etienne Ligue 1 Casimir Ninga Angers

Ligue 1: dobogóra került a vasárnap a PSG-t fogadó OM

2017-10-20 22:47:46

A Montpellier 1–0-ra nyert a Saint-Étienne otthonában a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 10. fordulójának nyitó mérkőzésén.

francia foci Saint-Etienne Montpellier Ligue 1

Ligue 1: nem akar a szponzorok k..vája lenni, olcsó focicipőt hord

2016-03-09 17:25:53

Érdekes interjút készített a Canal+ csatorna Benoit Assou-Ekottóval, az egykori Tottenham- és QPR-játékossal, aki jelenleg a francia labdarúgó-bajnokságban szereplő Saint-Étienne alkalmazottja. A 31 éves védő elmondta, miért használ rendkívül olcsó futballcipőt.

Tottenham Saint-Etienne Benoit Assou-Ekotto

Ligue 1: bemutatkozott Valbuena, győzött is a Lyon

2015-08-15 19:08:01

Ha nehezen is, de 1–0-ra győzött a Lyon a Guingamp vendégeként a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 2. fordulójának szombati játéknapján.

Saint-Etienne Ligue 1 Bordeaux

Videó: Zidane és Ronaldo ismét varázsolt, 16 gól esett

2015-04-20 21:58:41

Sztáreső, mosolyáradat, hatalmas show és góltenger. Ez jellemezte az Egyesült Nemzetek Szervezete által szervezett jótékonysági mérkőzést, amelyen a Zinedine Zidane és Ronaldo fémjelezte társaság a Saint-Étienne legendáival csapott össze.

gólvideó gálamérkőzés Zinédine Zidane Saint-Etienne Ronaldo Clarence Seedorf

Ligue 1: őrült derbin szerzett pontot a Lyon

2015-04-19 16:17:52

A Lyon több mint egy félidőn át emberhátrányban játszott, de így is sikerült egyenlítenie, és otthon tartott egy pontot (2–2) a Saint-Étienne ellen, a két csapat 98. derbijén, amelyet a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 33. fordulója megkoronázásaként rendeztek meg vasárnap késő este.

Saint-Etienne Montpellier Lyon Lille Ligue 1 Bordeaux

Ligue 1: nyert a Saint-Étienne, megelőzte a PSG-t

2015-01-10 22:07:36

A Saint-Étienne idegenben 2–1-re legyőzte a Reims legénységét a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 20. fordulójának szombati játéknapján, és a kora esti korzikai mérkőzésén vereséget szenvedő PSG-t megelőzve feljött a tabella harmadik helyére.

Saint-Etienne Ligue 1 Guingamp

Belgium: tavaly nem jött Újpestre, most a Dortmund is figyeli

2014-09-01 19:50:38

Jelentős érdeklődés mutatkozik az átigazolási időszak hajrájában a belga Standard Liege fiatal török szélsője, Anil Koc iránt.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás Standard Liege Saint-Etienne Anil Koc Újpest

Videó: a francia válogatott kapus hihetetlen hibája Párizsban

2014-08-31 23:10:10

Elképesztő góllal kezdődött a PSG–Saint-Etienne (5–0) mérkőzés a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 4. fordulójában. A vendégek válogatott kapusa, Stéphane Ruffier olyan borzasztóan kezelt le – pontosabban nem – egy hazaadást, hogy a labdát már csak a gólvonal mögül tudta kirúgni. Íme!

videó Stéphane Ruffier Saint-Etienne PSG Ligue 1

Ligue 1: az idén először kapott ki a Monaco

2014-03-01 18:54:40

A Saint-Etienne hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Monacót a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 27. fordulójának szombat kora esti mérkőzésén, és feljött a harmadik helyre.

Saint-Etienne Monaco Ligue 1

Chelsea: a londoniaké a francia tehetség, de visszapasszolták

2014-01-31 14:06:15

A korábban beharangozottaknak megfelelően a Chelsea labdarúgócsapata szerződtette az egyik legígéretesebb fiatal francia labdarúgót, a 19 éves Kurt Zoumát a Saint-Étienne-től.

nemzetközi átigazolás francia átigazolás angol átigazolás Saint-Etienne Kurt Zouma Chelsea

Ligue 1: rangadón aratott diadallal üzentek Falcaónak

2014-01-26 22:36:42

A Monaco hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Marseille-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 22. fordulójának vasárnapi záró mérkőzésén, így hárompontnyira megközelítette a szombaton csak döntetlent játszó éllovast, a Paris Saint-Germaint.

Saint-Etienne Monaco Marseille Lyon Ligue 1

Ligue 1: vége az 511 percnyi góltalanságnak

2014-01-26 19:07:17

A Girondins Bordeaux hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Saint-Etienne-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 22. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Eurofutball: ízlett a PSG-nek a bordeaux-i; fesztivál Cannes-ban

2014-01-14 22:55:22

Bejutott az elődöntőbe a Paris Saint-Germain a francia Ligakupában, miután a Girondins Bordeaux vendégeként 3–1-re nyert. Zlatan Ibrahimovic remek kapásgólt szerzett az első félidőben, ám les miatt nem adta meg a játékvezető. Javier Pastore viszont még az első játékrész hosszabbításában vezetéshez juttatta a párizsiakat, amire Adrien Rabiot nagy hibája után – leghátsó védőként veszített labdát – André Biyogho Poko válaszolt a fordulás után. A hajrában Rabiot jóvátette a hibáját: Pastore szép passza után talált a kapuba a 86. percben, majd a csereember Blaise Matuidi tett pontot a meccs végére két perccel később.

Saint-Etienne PSG Girondins Bordeaux Francia Ligakupa Francia Kupa Cannes

Ligue 1: ismét lenullázta ellenfelét a St.-Etienne védelme

2014-01-08 22:48:56

A francia labdarúgó-bajnokság 17. fordulójából elhalasztott mérkőzésen a Saint-Etienne hazai pályán 1–0-ra legyőzte az Evian TG-t. A zöld-fehérek a legutóbbi hat bajnokijukból már az ötödiket nyerték még, mindegyiket úgy, hogy még gólt sem kaptak! Győzelmével a Saint-Etienne a 4. helyre ugrott a tabellán, az Evian a 16.

francia foci Saint-Etienne Ligue 1 Evian TG

Ligue 1: a Saint-Etienne nyerte meg a nagy bajnokok csatáját

2013-12-21 19:04:04

A Saint-Etienne hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Nantes-ot a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 19. fordulójának szombati játéknapján.

Saint-Etienne Nantes Ligue 1

Ligue 1: először hiányzott Falcao, megvoltak nélküle

2013-11-30 18:54:46

A Monaco hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Rennes-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 15. fordulójának szombati játéknapján.

Ligue 1: nem utazhatnak idegenbe a zöld-fehér drukkerek

2013-11-28 12:01:45

Eltiltották az idegenbeli mérkőzések látogatásától a Saint-Etienne-szurkolókat Franciaországban az év végéig, miután a vasárnapi, Nice elleni bajnokin kilenc ember is megsérült a rendbontások során.