Találatok a Rosztov-Don címkére

Találatok száma: 239

Női kézi: Vjahireva után a Rosztov edzője is a BL-címvédőhöz távozott

2022-07-19 21:13:33

A szlovákiai magyar Hlavaty Tamás távozott az orosz Rosztov-Don női kézilabdacsapatának vezetőedzői posztjáról, s a BL-címvédő norvég Vipers Kristiansand másodedzője lett – számolt be róla a Rosztov Facebook-oldala.

női kézilabda kézilabda Vipers Kristiansand Rosztov-Don Jana Knedlíková Hlavaty Tamás

Női kézi: Vjahireva a Vipersben folytatja a pályafutását

2022-06-30 14:42:02

Anna Vjahireva elhagyja a Rosztov-Dont, és a Vipers Kristiansandban folytatja pályafutását – derül ki az orosz együttes Facebook-posztjából. A 27 éves jobbátlövő 2016-ban érkezett a Rosztovhoz, az ott töltött ideje alatt ötször nyert bajnokságot, valamint 2019-ben a Bajnokok Ligája döntőjében is szerepelt.

női kézi Vipers Kristiansand Rosztov-Don Anna Vjahireva

Női kézi: „Árulók” – az orosz bajnok sztárja üzent Amoriméknak

2022-05-31 09:40:21

A Rosztov-Don nyerte meg az orosz női kézilabda-bajnokságot, mivel a döntőben jobbnak bizonyult a CSZKA Moszkvánál. Julija Managarova az ünneplés után keményen beszólt a klubot az orosz–ukrán háború miatt az idény közben elhagyó játékosoknak és edzőnek – hívta fel rá a figyelmet a svéd Aftonbladet.

kézilabda Rosztov-Don Per Johansson Julija Managarova Grace Zaadi Eduarda Amorim

Női kézi: fordulat – Amorim szerződést bontott a Rosztovval

2022-03-30 10:55:02

Az orosz Rosztov-Don női kézilabdacsapata a hivatalos honlapján adta hírül, hogy közös megegyezéssel szerződést bontott Eduarda Amorimmal.

női kézilabda Rosztov-Don Eduarda Amorim

Női kézilabda: vége a BL-álomnak – ezért döntött úgy Amorim, hogy marad Rosztovban

2022-03-25 12:03:36

Kemény hetek vannak Eduarda Amorim mögött. A Rosztov-Don női kézilabdacsapatának átlövője mindent megtett azért, hogy a Bajnokok Ligája kieséses szakaszában érdekelt klubban fejezhesse be a karrierjét, voltak is érdeklődők, azonban nem jött össze az átigazolás.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL Rosztov-Don Eduarda Amorim

Női kézi: Rosztovból erősített a Fradi BL-ellenfele

2022-03-21 16:22:06

A 23 éves montenegrói válogatott beálló, Tatjana Brnovics a szlovén Krim Ljubljana női kézilabdacsapatához került kölcsönbe az idény végéig – írja klubja, az orosz Rosztov-Don Facebook-oldala.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL kézilabda Tatjana Brnovics Rosztov-Don Krim Ljubljana

Női kézi: Vjahireva 11 góllal tért vissza a Rosztovba

2022-03-16 10:33:00

A Rosztov-Don női kézilabdacsapatának klasszis jobbátlövője, Anna Vjahireva tavaly szeptemberben jelentette be, hogy szünetet tart a pályafutásában. A 27 éves sztár kedden visszatért, s 11 gólt szerzett a CSZKA Moszkva ellen.

női kézilabda kézilabda Rosztov-Don Grace Zaadi Anna Vjahireva

Női kézi: szlovákiai magyar szakember a Rosztov-Don új edzője

2022-03-10 11:32:55

A szlovákiai magyar Hlavaty Tamást nevezték ki a Rosztov-Don női kézilabdacsapatának megbízott vezetőedzőjévé – írja az MTI.

női kézilabda Rosztov-Don Hlavaty Tamás

Női kézi: a Rosztov-Don edzője nem tér vissza Oroszországba

2022-03-09 12:48:11

Közös megegyezéssel távozik Per Johansson, az orosz Rosztov-Don női kézilabdacsapatának vezetőedzője.

orosz-ukrán háború női kézilabda Bajnokok Ligája kézilabda Rosztov-Don Per Johansson Anna Lagerquist

Női kézi: kilenc év után távozik a Rosztov ukrán szélsője

2022-03-01 16:06:14

Az ukrán válogatott balszélső, Viktorija Borscsenko saját elhatározásából elhagyta az orosz női kézilabda-bajnokságban szereplő Rosztov-Dont – írja a klub honlapja.

orosz-ukrán háború női kézilabda BL női kézilabda kézilabda Viktorija Borscsenko Rosztov-Don

Női kézi: montenegrói válogatottal erősített a Rosztov

2022-02-21 08:16:11

A Buducsnoszt montenegrói beállója, Tatjana Brnovics a Rosztov-Don női kézilabdacsapatában folytatja a pályafutását. A 23 éves játékos két és fél évre írt alá az orosz együtteshez – írja a klub honlapja.

női kézilabda Bajnokok Ligája. női kézilabda kézilabda Tatjana Brnovics Rosztov-Don Buducsnoszt

Női kézi BL: a Rosztov-Don játék nélkül megkapta a CSM elleni két pontot

2022-02-15 13:48:37

Az Európai Kézilabda-szövetség a hivatalos oldalán jelezte, nem pótolják be a koronavírusos megbetegedések miatt elmaradt Rosztov Don–CSM Bucuresti női Bajnokok Ligája-mérkőzést.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézi BL kézilabda Rosztov-Don EHF CSM Bucuresti

Női kézi BL: az FTC az utolsó másodpercben egyenlített

2022-02-05 17:37:47

A női kézilabda Bajnokok Ligájában a Ferencváros Érden 25–25-re végzett a Rosztov-Donnal.

FTC-Rail Cargo Hungaria Rosztov-Don női kézi BL női kézilabda

Bombagólok, idegőrlő hajrá: a legvégén egyenlített a Rosztov ellen a Fradi

2022-02-05 11:39:09

A női kézilabda Bajnokok Ligájában a Ferencváros Érden 25–25-re végzett a Rosztov-Donnal. A Fradi közel állt a bravúrgyőzelemhez, végül egy pontot megmentett a hajrában.

női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL közvetítés Rosztov-Don FTC-Rail Cargo Hungaria

Női kézi: közte 22 – a CSZKA Moszkva kiütötte a Rosztovot

2022-01-27 15:29:47

A CSZKA Moszkva 39–17-re legyőzte idegenben a Rosztov-Dont az orosz női kézilabda-bajnokság rangadóján. Az eredmény nem meglepő, hiszen a rengeteg koronavírusos eset miatt a Rosztov ifjúsági játékosai léptek pályára a felnőttcsapat néhány tagjával kiegészülve.

női kézilabda kézilabda Rosztov-Don CSZKA Moszkva kézilabda CSZKA Moszkva

Női kézi BL: győzött a Rosztov, és átvette a vezetést az A-csoportban

2022-01-22 17:53:10

A női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában a Rosztov-Don 30–20-ra legyőzte hazai pályán a Buducsnoszt Podgoricát, és ezzel átvette a vezetést az A-csoportban.

női kézi BL Rosztov-Don Ferencváros Esbjerg Dortmund CSM Bucuresti

Női kézi BL: a Bucuresti és a Rosztov is nyert idegenben

2022-01-15 20:58:34

A női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában a CSM Bucuresti és a Rosztov-Don is magabiztos győzelmet aratott.

női kézilabda Bajnokok Ligája Rosztov-Don CSM Bucuresti Buducsnoszt Podgorica Borussia Dortmund

Női kézi: Franciaországban folytatja a Rosztov svéd beállója

2022-01-11 09:47:20

A Rosztov-Don svéd válogatott beállója, Anna Lagerquist a következő idénytől a francia női kézilabda-bajnokságban szereplő Les Neptunes de Nantes-ban folytatja a pályafutását – írja a klub honlapja.

női kézilabda kézilabda Rosztov-Don Anna Lagerquist

Női kézi BL: a Brest ellen győzött először a Buducsnoszt

2021-11-20 17:13:40

A Buducsnoszt Podgorica 30–28-ra legyőzte az előző évad ezüstérmesét, a Brest Bretagne-t. A Rosztov-Don a Podravka, a Krim Ljubljana a CSZKA Moszkva, a Vipers Kristiansand pedig az Odense ellen nyert.

női kézilabda BL női kézilabda kézilabda Vipers Kristiansand Rosztov-Don Podravka Koprivnica

Női kézilabda: gyermeket vár a Rosztov-Don klasszisa

2021-11-19 09:55:32

Gyermeket vár Kszenyija Makejeva, az orosz női kézilabda-bajnokságban szereplő Rosztov-Don klasszis beállója – számolt be a hírről a klub honlapja.