Találatok a Petacchi címkére

Találatok száma: 5

Kerékpár: az LPR Brakes együttese bemutatta Alessandro Petacchit

2008-08-01 04:00:24

A LPR Brakes együttese sajtótájékoztató keretében mutatta be Alessandro Petacchit, a gárda új versenyzőjét.

Alessandro Petacchi

Kerékpár: Petacchi szerződést kötött az LPR Brakes csapatával

2009-01-09 10:47:20

Az LPR Brakes bejelentette, hogy szerződést kötött a világklasszis olasz sprinterrel, Alessandro Petacchival, aki jelenleg az eltiltását tölti. A 34 éves kerékpáros szeptemberben térhet vissza.

Petacchi

Főszerepben három olasz sprinter: Bennati, Bettini, Petacchi

2007-09-23 00:00:10

A Vuelta a Espana, a Spanyol kerékpáros körverseny 17., Ciudad Real és Talavera de le Reina közötti 180 kilométeres szakaszát sprintbefutóban az olasz Daniele Benatti nyerte 3:56:58 órás eredménnyel. A dobogó másik két fokára a győztes két honfitársa fért fel: az idén második szakaszgyőzelmét ünneplő Bennati mögött a második helyen Paolo Bettini, míg a harmadikon Alessandro Petacchi érkezett. Bettini egy, Petacchi viszont már két szakaszgyőzelmet számlál a 2007-s Vueltán.

17. szakasz Petacchi Vuelta

Petacchi nagyon belejött: szerda után csütörtökön is az olasz nyert

2007-09-17 00:00:10

A Vuelta a Espana, a Spanyol kerékpáros körverseny 12., Algemesí és Hellín közötti, 167 kilométeres szakaszát sprinthajrában az olasz Alessandro Petacchi nyerte, 3:41.01 órás időeredménnyel. Az olasz klasszis második szakaszát nyerte az idei Vueltán, ugyanis a szerdai, 11. szakaszon is ő bizonyult a legjobbnak.

12. szakasz Petacchi Vuelta

Alessandro Petacchi sprintbefutóban nyert, Di Luca őrzi első helyét

2007-06-07 18:31:26

A Giro d’Italia, az Olasz kerékpáros körverseny 18., Udine és Riese Pio közötti 203 kilométeres szakaszát az olasz Alessandro Petacchi nyerte, 4:32.51 órás időeredménnyel. A győztes nagy csatában előzte meg a hajrában vele egyedül a lépést tartó argentin Maximiliano Richezét, de hozzájuk hasonlóan azonos idővel érkezett a célba a szakasz sprintbefutójában a dán Matti Breschel is.