Találatok a multisport címkére

Találatok száma: 9

Pupp, a Bragato, Nagy duó, a Kiss, Lucz páros és a Kopasz, Nádas kettős is Európa-bajnok!

2022-08-21 10:54:04

Pupp Noémi Eb-győztes lett női K–1 1000 méteren a Münchenben zajló multisport Európa-bajnokság kajak-kenu versenyének zárónapján, vasárnap. A Bragato Giada, Nagy Bianka kettős női C–2 200 méteren, a Kiss Blanka, Lucz Anna női K–2 200 méteren, a Nádas Bence, Kopasz Bálint duó pedig férfi K–2 500 méteren szerzett aranyérmet.

multisport Eb multisport kajak-kenu Eb kajak-kenu

Multisport Eb, asztalitenisz: Szőcs óriási meccsen győzte le az 59 éves „pingpongnagyit”

2022-08-19 16:02:15

A marosvásárhelyi Szőcs Bernadette ritkán látható nagy csata végén nyert 4:3-ra a luxemburgi Ni Xialian ellen, ezzel bejutott a müncheni Eb negyeddöntőjébe, ahol az osztrák Sofia Polcanova lesz az ellenfele.

multisport asztalitenisz Szőcs Bernadette

Kép: „Kérlek, add oda a mezed!” – üzent Halász Bence a Bayern sztárjának

2022-08-19 13:33:05

Mint ismert, Halász Bence 80.92 méteres dobásával ezüstérmet szerzett kalapácsvetésben a Münchenben zajló atlétikai Európa-bajnokságon. A magyar versenyző az ünneplés során egy olyan feliratot mutatott fel, amelyen a Bayern München világbajnok labdarúgójának, Thomas Müllernek üzent, és kérte el a mezét.

multisport Eb multisport kalapácsvetés atlétikai Eb Thomas Müller Halász Bence

Multisport Eb, atlétika: mindhárom magyar váltó búcsúzott

2022-08-19 12:41:23

Mindhárom magyar váltó kiesett a selejtezőben a müncheni multisport Európa-bajnokság keretében zajló atlétikai Eb-n pénteken. A magasugró Szabó Barbara szintén búcsúzott.

multisport Eb multisport atlétikai Eb atlétika

Multisport Eb, atlétika: Takács Boglárka futamgyőzelemmel középdöntős 100 méteren

2022-08-15 13:37:49

A magyar sprinter kapta el a legjobban a rajtot, ennek köszönhette, hogy megnyerte a harmadikelőfutamot; Klekner Hanga 425 centiméterig jutott rúdugrásban.

síkfutás rúdugrás női rúdugrás multisport Eb multisport atlétikai Eb

Multisport Eb, torna: Kovács Zsófia aranyérmes ugrásban!

2022-08-14 15:28:14

Kovács Zsófiával senki sem tudta felvenni a kesztyűt a nők egyéni versenyében ugrásban a müncheni multisport Európa-bajnokságon. A  döntőt beárnyékolta, hogy két tornász is hordágyon hagyta el a helyszínt. Később talajon Kovács hibázott a döntőben, így végül a 8. helyen zárt.

torna multisport Eb ugrás multisport Kovács Zsófia

Multisport Eb: tizenkét magyar evezős utazik Münchenbe

2022-07-28 09:35:34

Hét egységben tizenkét magyar evezős küzd majd a müncheni Európa-bajnokságon, amelyet augusztus közepén a multisport kontinensbajnokság keretén belül rendeznek – írja az MTI.

multisport Eb multisport

Koronavírus: nem lesznek nézők Schwarzenegger versenyén

2020-03-04 09:59:01

A koronavírus-járvány miatti elővigyázatosságból nézők nélkül rendezik meg Columbusban az Arnold Sport Fesztivált, az Arnold Schwarzeneggerről elnevezett multisporteseményt.

multisport koronavírus Arnold Schwarzenegger

Multisport Eb: a szervezők bemutatták az érmeket

2018-06-13 16:23:04

Ötven nappal a rajt előtt bemutatták az érmeit a hagyományteremtő célzattal életre hívott, hét sportágat magába foglaló multisport Európa-bajnokságnak, melyet Glasgow-ban és Berlinben rendeznek meg augusztus 2. és 12. között.