Találatok a Mitropa-kupa címkére

Találatok száma: 5

Videó: amikor kikapott olasz ellenfelétől a Debrecen a kupadöntőben

2020-11-02 17:30:20

Hamarosan újra összecsap a Ferencváros és a Juventus, ezúttal a Bajnokok Ligájában, ennek apcsán felelevenítünk egy már- már elfeledett olasz-magyar kupacsatát, ráadásul egy finálét!

kupadöntő amikor Pisa Mitropa-kupa KK Debrecen

Sakk: magyar győzelem született a Mitropa-kupán

2019-06-04 18:56:21

A magyar férfisakkcsapat megnyerte a Mitropa-kupát, míg a női együttes a harmadik helyen végzett.

sakk Mitropa-kupa

Sakk: a magyar válogatott győzött a nőknél a Mitropa-kupán

2017-09-25 17:55:44

A nőknél Magyarország győzött, míg a férfiválogatott a negyedik helyen végzett a Balatonszárszón rendezett 36. Mitropa-kupa sakkcsapatversenyen.

Futsal: megvédte címét – az ETO nyerte a Mitropa-kupát

2017-09-11 18:56:20

A Rába ETO futsalcsapata nyerte a Bécsben megrendezett Mitropa-kupát, miután a döntőben 5–3-ra legyőzte az osztrák Stella Rossa együttesét.

futsal Rába ETO futsal Rába ETO Mitropa-kupa

Sakk: Gara vezérletével Mitropa-kupa-győztes Magyarország

2015-06-23 15:48:01

Magyarország nyerte meg a sakkozók Mitropa-kupáját a nőknél az ausztriai Mayrhofenben. A tíz közép-európai országot felvonultató viadalon a Vajda Szidónia, Gara Tícia, Rudolf Anna összeállításban játszó csapat 2007 után végzett ismét az az első helyen.