Találatok a Magyar Nagydíj címkére

Találatok száma: 661

Így lett „százados” Lewis Hamilton – a brit összes F1-es futamgyőzelme

2021-07-31 08:35:16

Vasárnapi diadalával Lewis Hamilton lett a történelem első versenyzője, aki eljutott 100 Formula–1-es győzelemig. Lenyűgöző sikersorozata a 2007-es Kanadai Nagydíjon kezdődött – lássuk, hogy érte el ezt a káprázatos mérföldkövet!

Magyar Nagydíj Lewis Hamilton Képes Sport F1 2021

F1: A mai Fernando Alonso az ideális csapattárs – Damon Hill

2021-08-12 09:23:31

Az 1996-ban Formula–1-es világbajnokságot nyerő Damon Hill szerint 2021-ben Fernando Alonso az ideális csapattárs az F1-ben.

Magyar Nagydíj Lewis Hamilton Fernando Alonso F1 Damon Hill

F1: az FIA döntött Sebastian Vettel kizárása ügyében

2021-08-09 20:32:24

A Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) hétfő délután videokonferenciás meghallgatáson tárgyalta a Magyar Nagydíjon elért második helyét követően kizárt Sebastian Vettel csapata, az Aston Martin által benyújtott felülvizsgálati kérelmet, majd úgy döntött, nem ad annak helyt. Ugyanakkor még mindig nem lehet kijelenteni, hogy a német versenyző Hungaroringen elért második helye végleg elveszett volna, az istálló ugyanis korábban fellebbezett, ám a történtek után nem valószínű, hogy annak helyt adnának.

Sebastian Vettel Magyar Nagydíj FIA F1 Aston Martin

F1: ilyet még nem láttunk – egyetlen autó a rajtrácson

2021-08-04 03:05:37

Bizarr jelenetek borzolták a kedélyeket a vasárnapi Magyar Nagydíjon, de a legemlékezetesebb valószínűleg az volt, amikor az újraindítást egyedül Lewis Hamilton várta a rajtrácson. Körbejárjuk, miért alakult így.

Michael Masi Mercedes Magyar Nagydíj Lewis Hamilton F1

F1: A győzelem óriási lökést ad az Alpine-nak – Alain Prost

2021-08-04 02:58:45

Az Alpine igazgatóságában dolgozó négyszeres F1-es világbajnok, Alain Prost is felszabadultan ünnepelte a csapat hungaroringi győzelmét, kiemelve, hogy a siker hosszabb távon is lendületet adhat a gárdának.

Magyar Nagydíj F1 Esteban Ocon Alpine Alain Prost

F1: az Alpine vezérének a szocialista Varsóból vezetett az útja a csúcsig

2021-08-02 13:04:36

A Magyar Nagydíjon győzelmet ünneplő Alpine-istálló élére idén kinevezett Marcin Budkowskival arról beszélgettünk a Hungaroringen, miként jutott el a vasfüggöny mögötti Lengyelországból egy F1-es csúcspozícióig. A kezdetek miatt még jobban értékeli kiváltságos helyzetét.

Marcin Budkowski Magyar Nagydíj Fernando Alonso F1 Esteban Ocon Alpine

F1: a bowlingozó Bottas után senki sem mert felállni a rajtrácsra

2021-08-02 13:38:15

Formula–1-es pályafutása első győzelmét aratta Esteban Ocon a 36. Magyar Nagydíjon. Az Alpine a tökéletes csapatmunkát bemutatva győzte le a riválisokat a kaotikus futam végén a Hungaroringen. Valtteri Bottas a verseny első körében furcsa módon „segítette" Lewis Hamiltont, aki mögé a többiek inkább fel sem álltak a rajtrácsra a második startnál. A Williams több pontot szerzett ezen a futamon, mint az előző három idényben összesen, miközben a Red Bull igen nehéz időszakon megy keresztül. Íme, az F1-legek a Magyar Nagydíjról!

Williams Valtteri Bottas Max Verstappen Magyar Nagydíj Lewis Hamilton Hungaroring

F1: Wolff megvédte a Mercedes döntését; Hamilton rosszul lett a dobogón

2021-08-02 11:20:03

A Formula–1-es Mercedes csapatfőnöke, Toto Wolff megosztotta, mi vezetett ahhoz, hogy Lewis Hamilton egyedül állt fel a rajtrácsra az újraindításnál, illetve beszélt versenyzője rosszullétéről is.

Toto Wolff Mercedes Magyar Nagydíj Lewis Hamilton Formula–1 F1

Videó: Russell megkönnyezte első pontjait a Williamsnél

2021-08-02 05:17:34

Habár a jelenlegi már a harmadik idénye George Russellnek a Formula–1-ben szereplő Williamsnél, a tehetséges brit pilóta a vasárnapi Magyar Nagydíjon szerzett először pontokat jelenlegi csapata számára, mivel a kilencedik helyen fejezte be a versenyt. A futam után szinte szóhoz sem jutott a meghatódottságtól az M4 Sport kamerája előtt.

videó Williams Magyar Nagydíj Hungaroring George Russell Formula–1

F1: az Aston Martin fellebbez Vettel kizárása miatt

2021-08-02 02:00:32

Mint arról beszámoltunk, elveszítette a Magyar GP-n elért második helyezését Sebastian Vettel, amiért nem tudott a szabályokban foglalt mennyiségű üzemanyagot a Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) illetékeseinek rendelkezésére bocsátani a verseny után. Ennek következtében Lewis Hamiltoné lett a második pozíció, a harmadik helyre pedig Carlos Sainz Jr. jött előre. Vasárnap késő este a német pilóta csapata, az Aston Martin jelezte, fellebbezést nyújt be.

Sebastian Vettel Magyar Nagydíj F1 Aston Martin

F1: Vettelt kizárták a Magyar Nagydíjról – hivatalos

2021-08-01 22:13:57

Elveszítette a Magyar GP-n elért második helyezését Sebastian Vettel, amiért nem tudott a szabályokban foglalt mennyiségű üzemanyagot a Nemzetközi-Automobil-szövetség (FIA) illetékeseinek a rendelkezésére bocsátania a hungaroringi futamot követően. Ennek következtében Lewis Hamiltoné lett a második pozíció, a harmadik helyre pedig Carlos Sainz Jr. jött előre.

Sebastian Vettel Magyar Nagydíj Hungaroring F1 Aston Martin

F1: Ocon hálás Alonsónak; a Mercedes félreinformálta Hamiltont?

2021-08-01 18:32:08

Az őrült Magyar Nagydíj Esteban Ocon első Formula–1-es győzelmét hozta a Hungaroringen. Az Alpine francia versenyzője elsősorban a csapattársának, Fernando Alonsónak mondott köszönetet a leintés után, és megjegyezte: tévedtek azok, akik negatív dolgokkal „ijesztegették” azt megelőzően, hogy csapattársak lettek. Sebastian Vettel próbálta hibába kergetni Ocont, de be kellett látnia, hogy ez a nap kimondottan a francia versenyzőé volt. Hamilton elmondta, mi is történt a futam második állórajtja előtt, sőt, az alábbi cikkünkben az összes versenyző nyilatkozatát elolvashatják.

Sebastian Vettel Magyar Nagydíj Lewis Hamilton Hungaroring F1 Esteban Ocon

F1: rajtbüntetést kapott Bottas és Stroll a Belga Nagydíjra

2021-08-01 18:15:58

Öt rajthelyes büntetéssel és két büntetőponttal sújtották a sportfelügyelők Valtteri Bottast és Lance Strollt, amiért többeket kilöktek a Magyar Nagydíj rajtját követően.

Valtteri Bottas Mercedes Magyar Nagydíj F1 Belga Nagydíj

F1: szenzációs futam és Ocon-diadal a 36. Magyar Nagydíjon

2021-08-01 17:08:21

Esteban Ocon első győzelmét aratta vasárnap a Formula–1-es Magyar Nagydíjon. A második helyen Sebastian Vettel ért célba, a dobogóra még Lewis Hamilton állhatott fel a kaotikus hungaroringi futam után. Pedig a hétszeres világbajnok a királykategória történetének talán legfurcsább újrarajtolását követően még az utolsó helyen is autózott. Verstappen csak a 10. helyen ért célba, így Hamilton átvette a vezetést a világbajnoki összetettben.

Magyar Nagydíj Hungaroring Formula–1 F1

Domenicali: Minden adva van a Magyar Nagydíj hosszú távú jövőjéhez

2021-08-01 14:55:04

A Formula–1 elnök-vezérigazgatója, Stefano Domenicali a Nemzeti Sportnak adott interjújában beszélt a Magyar Nagydíj jövőjéről, hazánkhoz köthető emlékezetes élményeiről és a világbajnoki sorozatról.

Stefano Domenicali Magyar Nagydíj Hungaroring F1

Kaotikus első körök, sosem látott rajt és Ocon győzelme a Magyar GP-n

2021-08-01 12:38:26

Valtteri Bottas Sebastian Vettel Magyar Nagydíj Lewis Hamilton Hungaroring Formula–1

F1: motort kellett cserélni Verstappennél a Magyar GP előtt

2021-08-01 12:15:54

A Formula–1-es Red Bull holland versenyzője, Max Verstappen új Honda-erőforrással kénytelen nekivágni a 15 órakor kezdődő Magyar Nagydíjnak, és noha megtarthatja a harmadik helyét, a cserével nagyon közel került az esetleges rajtbüntetéshez.

Red Bull Max Verstappen Magyar Nagydíj Honda Formula–1 F1

F1: Alonso kimaradna a bajból, tűzijátékra számít az első körben

2021-08-01 11:35:17

A Formula–1-es Alpine spanyol versenyzője, Fernando Alonso úgy érzi, komoly tűzijátékot hozhat a Magyar Nagydíj rajtja, és könnyen profitálhat a két vb-aspiráns, Lewis Hamilton és Max Verstappen újabb összecsapásából. A Mercedes csapatfőnöke, Toto Wolff azt sem zárja ki, hogy az ötödikként induló Pierre Gasly áll az élre az első kanyart követően.

Toto Wolff Red Bull Mercedes Max Verstappen Magyar Nagydíj Lewis Hamilton

F3: Hauger ismét győzött, Tóth kiesett a hungaroringi főfutamon

2021-08-01 11:14:07

Szezonbéli harmadik győzelmét aratta, és tovább növelte az előnyét a bajnoki pontversenyben Dennis Hauger a Formula–3-as főfutamon a Hungaroringen. A norvég versenyző mögött a pole pozíciból induló Arthur Leclerc ért célba, a harmadik helyen Jack Doohan végzett. Tóth László két körrel a verseny vége előtt ütközött, és kénytelen volt feladni a futamot.

Tóth László Magyar Nagydíj Hungaroring Formula–3 Dennis Hauger

F1: Hamiltonnak jólesett a kifütyülés, de Bottas felszólalt ellene

2021-07-31 17:52:27

Lewis Hamilton szerezte meg a pole pozíciót a 36. Magyar Nagydíj időmérőjén. A Mercedes versenyzőjét azonban kifütyülték az interjúk alatt – ennek főként ahhoz volt köze, hogy feltartotta a Red Bull versenyzőit a Q3 végén. Hamiltont nem különösebben hatotta meg a szurkolók viselkedése, ám a csapattársa, Valtteri Bottas szerint sokaknak magukba kellene nézniük a sportszerűtlen viselkedésük miatt. Christian Horner is kommentálta Hamilton trükkjét, míg Carlos Sainz Jr. elmondta, mi vezetett a balesetéhez a kvalifikáció második szakaszában.