Találatok a Inverness címkére

Találatok száma: 29

Videó: a kamera összetévesztette a partjelző kopasz fejét a labdával

2020-10-31 10:49:42

Egészen különleges hibát követett el a skót másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Inverness kamerarendszere: összekeverte a kopasz partjelző fejét a labdával…

videó vicces skót labdarúgás skót bajnokság partjelző kopasz

Skócia: a kabala minden idők legtökéletesebb nevét kapta

2018-03-24 19:43:39

Ha esetleg van olyan verseny, melyben a legjobb nevű futballkabalát keresik, akkor azt le is lehet zárni a mai nappal. A skót másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Inverness ugyanis minden kétséget kizáróan megnyerte azt.

vicces skót labdarúgás skót foci kabala Loch Ness-i szörny Loch Ness

Videó: így ne kezdj közepet! Különben nevetséges gólt kapsz...

2017-03-02 09:40:49

A skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 27. fordulójában a listavezető Celtic magabiztosan, 4–0-ra nyert az Inverness CT vendégeként. A duplázó Moussa Dembélé a 46. percben a második félidőt megkezdő hazaiak hathatós közreműködésének köszönhetően volt eredményes. A vendéglátók pedig egy percen belül kétszer álltak fel középkezdéshez.

videó skót foci skót Premier League Inverness Celtic

Skócia: egy hétéves kisfiú is bejelentkezett az edzői posztra

2016-05-26 18:43:17

A klubelnöknek, Kenny Cameronnak címzett, kézzel írt levélben pályázta meg a skót labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő, tavaly Skót Kupát nyerő Inverness Caledonian Thistle megüresedett menedzseri posztját egy hétéves kisfiú.

skót foci Inverness

Eurofutball: Tarmo Kink skót klubja történelmi sikert ért el

2015-05-30 18:03:16

Az Inverness labdarúgócsapata nyerte meg a Skót Kupát azzal, hogy a döntőben emberhátrányban 2–1-re legyőzte a Falkirköt.

Észt Kupa kupagyőztesek 2015 eurofutball Tarmo Kink Skót Kupa Kalju

Eurofutball: újabb BL-nevező, méghozzá egy veretlen bajnok!

2015-04-19 18:06:23

A Floriana 3–1-es legyőzésével a Hibernians – három fordulóval a zárás előtt – a hétvégén megszerezte az aranyérmet máltai labdarúgó-bajnokság élvonalában.

európai bajnokok 2014–15 eurofutball bajnokcsapatok 2015 Vadócz Krisztián Simon Attila Inverness

Skócia: a Fradi sem motiválta a 82-szeres válogatott csatárt

2015-03-12 18:35:33

Az észt Tarmo Kink idén márciusban a skót élvonalban szereplő – és ott jelenleg a harmadik helyen álló – Inverness labdarúgócsapatába igazolt, pedig megkereste többek között a Ferencváros is.

skót foci Tarmo Kink Inverness Fradi FTC

Skócia: korábbi győri és zalaegerszegi kulcsember a 3. helyezettnél

2015-02-25 11:32:09

A korábban a Győri ETO-t, később a Kaposvárt erősítő Tarmo Kink és a Magyarországon a Zalaegerszegben futballozó Prince Rajcomar is a skót élvonalbeli Invernessnél szerepel próbajátékon.

nemzetközi átigazolás Tarmo Kink Prince Rajcomar Inverness

Skócia: 18 forduló után sem talált még legyőzőre a Celtic

2013-12-29 15:30:23

Továbbra is veretlen a skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban a Celtic: a listavezető a 18. forduló rangadóján az Inverness otthonában aratott egy nullás győzelmet, a mindent eldöntő gólt Kris Commons jegyezte a 3. percben. A glasgow-i együttes előnye már 11 pont a tabellán.

skót foci Inverness Celtic

Skócia: László Csaba a Felföldön, éremesélyesnél folytathatja

2013-11-13 09:23:09

A skót Press and Journal és a The Scotsman szerint a korábban a Heartsnál dolgozó erdélyi magyar edző, László Csaba lehet a skót Premier League-ben szereplő Inverness Caledonian Thistle következő menedzsere.

skót Premier League László Csaba Inverness

Videó: háromszor is sötétbe borult a stadion a skót derbin

2013-10-26 14:24:00

Csak az első félidőt tudták lejátszani a skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában rendezett Ross County–Inverness mérkőzésen. Az El Kessockóként ismert felföldi derbi 0–0-s állásnál a szünetben félbeszakadt, ugyanis a heves esőzések miatt meghibásodott a Global Energy Stadion villanyvilágítása. A szurkolók viszont jót szórakoztak a háromszor is bekövetkező teljes sötétségen. A mérkőzést később kitűzött időpontban pótolják.

videó skót Premier League Ross County Inverness

Eurofutball: csak 45 percig tarthatott az El Kessocko

2013-10-25 23:17:10

Csak az első félidőt tudták lejátszani a péntek esti Ross County–Inverness skót élvonalbeli labdarúgó-mérkőzésen: az esős időt a szünetben áramszünet tetézte, így az El Kessockóként is emlegetett felföldi derbi 0–0-s állásnál félbeszakadt, későbbi időpontban pótolják.

eurofutball Ross County Inverness

Videó: elszúrta a bíró - hiába a rafinált szögletrúgás

2013-10-23 15:20:00

A skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában a Partick Thistle 2–1-re nyert az Inverness otthonában. A hazaiak érdekes szögletrúgással rukkoltak ki, ami a partjelzőt is megtévesztette. Az egyik játékos megmozdította a labdát, ezzel elvégezte a sarokrúgást, majd intett csapattársának, inkább ő ívelje be. Ross Draper bevezette a labdát az alapvonal mentén, az akció végén pedig gól esett. A játékvezető nem adta meg. Íme!

videó Ross Draper Partick Thistle Inverness

Skócia: a Motherwell és az Inverness is idegenben nyert

2013-03-30 18:19:46

A tabella második helyét elfoglaló Motherwell és harmadik Inverness is idegenben tudott nyerni a skót labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának szombati játéknapján.

skót foci Skócia Motherwell Inverness

Skócia: hajrában kapott góllal botlott a Celtic üldözője

2013-02-13 22:22:10

Az Inverness CT 1–1-es döntetlent játszott a Kilmarnockkal a skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában.

skót bajnokság Kilmarnock Inverness

Skócia: a Celtic idegenben nyert két góllal a rangadón

2013-02-09 19:05:08

A skót labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának szombati mérkőzésén a második helyezett Inverness az éllovas Celticet fogadta, és a vendégek 3–1-re győztek. Nick Ross ugyan a hazaiaknak szerzett vezetést, ám Kris Commons még a szünet előtt egyenlített, majd a második félidőben Rami Gershon és Nicolás Fedor – azaz a magyar felmenőkkel rendelkező, venezuelai Miku – révén már csak a Kelták találtak be, akik így 18 pontos előnnyel vezetik a bajnokságot.

skót Premier League Skócia Inverness Celtic

Videó: őrületes ziccert hagyott ki az angol támadó

2013-01-29 15:16:56

A Skót Ligakupa elődöntőjében az Inverness 1–1-es döntetlent játszott a Hearts csapatával, majd tizenegyesekkel a vendég edinburgh-iak jutottak tovább (4–5). A találkozón elképesztő módon hagyott ki egy ziccert a hazaiak 24 éves angol támadója, Billy McKay. Íme!

ziccer videó skót ligakupa Inverness Hearts Billy McKay

Skócia: folytatódott a Celtic kiváló hazai sorozata

2013-01-19 18:29:07

A Celtic 4–1-re legyőzte a Heartsot a skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának szombati játéknapján.

Inverness Dundee United Celtic

Skócia: a Celtic és üldözője is kiütéssel nyert

2012-12-22 19:01:06

A skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 19. fordulójában a címvédő Celtic hazai pályán nagyszerű második félidei játékával 4–0-re legyőzte az utolsó előtti helyen álló Ross Countyt, de így sem tudta növelni az előnyét, miután üldözője, az Inverness is fölényes sikert aratott – ezt a sereghajtó Dundee FC bánta.

labdarúgás Skócia Ross County Inverness Dundee Celtic

Skócia: nyert a Celtic, nyolc gól és őrület Dundee-ban

2012-12-15 18:26:01

A Celtic hazai pályán 2–0-ra legyőzte a St. Mirrent a skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 18. fordulójának szombati játéknapján, és négypontosra növelte előnyét a tabella élén.